2737
2739

بش گفتم دو تا سقط داشتم یکی قلب نداش یکی هفته شیش دفع شد الان سومیو باردارم برگه ازمایشمو دید ی نگاه نا امیدانه انداخت گفتج شیاف مصرف کنم گف ن نمیخواد از الان ک چیزی معلوم نیس سفتش کنی منم ک کلی استرس داشتم با این حرفش بیشتر شد و نا امید تر شدم بعد گف ازمایش بده اگ بتات بالای هزار بود بیا دوباره وگرنه بیخیالش شو😒😒😒 این دکترا چقد بی ملاحظه حرف میزنن نزدیک بود اشکم در بیاداخر پرسیدم چ مراقبتای لازمه پیاده روی بده؟ گف نمیخواد حالا زیاد مراقب باشی ب نظر منم اصلا شیاف استفاده نکن جاش محکم نشه 😣بچه ها واقعا بتام کمه 

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بتات خوبه ولی باید هر روز دوبرابر بشه شیاف هم تا قلب بچه تشکیل نشه اثری نداره

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2738

مال من۱۴۸ بود.

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
چه دکتر بدی دکترتو عوض کن

چون با تجربه بود پیشش رفتم از موقعی ک برگشتم روحیم داغون شده همش منتظرم فردا شه ازمایش بدم خدا ازش نگذره انقد استرس بم وارد کرد ی جوری نگاه کرد ک انگار کسایی ک دوبار سقط داشتن نمیتونن دیگ بچه رو تو شکمشون نگه دارن

ان شاالله اين يكي مي مونه يه بچه ي تپل و مپل ميشه روي دكترتم كم ميشه  از خدا بخواه عزيزم

انقد از خدا خواستم ینی اگ این سومیم نشه هم من داغون میشم هم دیگران کلی بد نگام میکنن

2706