2733
2734

سلام خانما

کیا تازگیا بیمارستان مردم زایمان کردن

چ جوری بوده رسیدگیشون؟ تمیزی؟ قیمت؟ 

لطفا تجربتونو بگین ممنون میشم🙏❤️

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

سلام ی خانومی چند وقته زایمان کرد تو مردم هزینه سزارین3200بود اتاق خصوصی شبی300تومن بعد میگفت اگه اتاق خصوصی داشته باشی عالیع وگرن شلوغه

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترخالم ۱ماه پیش زایمان کرده,,,دکتر خودش عملش کرده اما بیمارستان میگه رسیدگیش خوب نبود

من میخواستم جای دیگه برم ولی دکترم اصرار بر این بیمارستان داره و هیچی ازش نمیدونم😕

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
2731
سلام ی خانومی چند وقته زایمان کرد تو مردم هزینه سزارین3200بود اتاق خصوصی شبی300تومن بعد میگفت اگه ات ...

مرسی عزیزم اره اتاق خصوصی میخوام، نمیدونی از کی باید رزو کرد اتاقو؟ 

مرسی عزیزم اره اتاق خصوصی میخوام، نمیدونی از کی باید رزو کرد اتاقو؟ 

نمیدونم اینو

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2738
من شیش ماه پیش زایمان کردم سز بودم با بیمه تامین اجتماعی ۲۶۰۰ ولی رسیدگیشون افتضاااااااح بود شلوغ ا ...

همه میگن شلوغ بود، چرا پس انقد دکترم اصرار داره😢موندم چ کنم

دخترخالم که.راضی نبود

ممنونم ازت، نمیدونم پس چرا دکترم اصرار میکنه😢😢گیر کردم چی کار کنم

چون همه دکترای اونجا راحت سزارین انتخابی میکنن

اا پس دلیلش اینه، مرسی عزیزم

2706