2733
2739

همین الان کتک سیر خوردم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیر. چون کلی خواستگار پولدار داشتم ولی اومدم با مردی که اه در بساط نداشت ازدواج کردم گفتم اختلاف سطح نداشته باشیم حالا اینم بی پول که بود به علاوه خیانتکار و بی عرضه ست . حالا در حسرت دوران خوب مجردی می سوزم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2738
اخی عزیزم.چرا😢

الانم همش گریه میکنم بهونه ای الکی میاره شکاکه  دیوونم کرده مریضه 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

راضیم، باهم دوست بودیم شناخت کامل خداروشکر جز یه مقطع زمانی که نفر سومی باعث تغییر رفتارش شد بقیه زمان ها عالی بود، امیدوارم همه خوشبخت باشن و کسایی هم مشکل دارن زودتر برطرف بشه

خیر. چون کلی خواستگار پولدار داشتم ولی اومدم با مردی که اه در بساط نداشت ازدواج کردم گفتم اختلاف سطح ...

واقعا پول مهمه..

کاش ب اخلاقش قبل ازدواج توجه میکردی

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..
2706