2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بیا بریم آلمان

984 بازدید | 73 پست

اما من میترسم‌..میترسم که بچه م شرابی و مست شه و از ادمای نژاد پرست 

..بره مدرسه اذیتش کنن واقعن نمیدونم چیکارکنم

دوباره اومدم..هوراااا

جونتو بردار و برو

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

واقعا بخاطر همين فقططط؟؟؟؟؟؟

عزيزم مهم تربيت خانوادس

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

با این طرز فکر 

شرابی😲

همون بهتر که نری

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

عزیزم الان همه بچه هایی که تو المان زندگی میکنن مست و دائم الخمرن بچه های ایران پاک و مثبت!اتفاقا با این وضع مملکت احتمال بیراهه رفتن جوونا بیشتره!

پانداتون رو در راه رسیدن به سلطنت قطع دسترسی کردن!!!!  
2738

عزیزم اگه همین الان اقدام کنی باید ۳۴ ماه لیست  باشی اونم اگه شانس باهات راه باشه و تو این ۳ سال برشکست نشی ..و پولت بی ارزش تر از این نشه

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2706