2733
2734
وقتی قلبش تشکیل نشد
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین سونو رو توی 7 هفته و 2 روز رفتم(طبق تاریخ پری)....که گفت ساک حاملگی تشکیل شده با سن 5 هفته!
اما جنین رویت نشد!
دکی گفت شاید زود بوده و دوباره یه هفته دیگه برو..که دوباره توی 8 هفته و 4 روز رفتم که بازم ساک بود با سن 8 هفته و 3 روز اما جنین نبود............و سقط کردم!
2728
خودش افتاد؟
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند
همون روز که رفتم سونوی آخر رو،رفتم پیش دکترم و خودش قرص داد،قرص میتزوپروستول...........6 تا داد و از همون شب شروع کردم..45 مین بعد اولین قرص افتادم به خونریزی و دفع ..........البته کلا سه سری از این قرص ها استفاده کردم تا دفع شه.......نمیخواستم به کرتاژ بکشه..... و خداروشکرم نکشید!
قرصهاشو فقط هلال احمر میده اونم با دستور پزشک و تایید سونو!
2738
من از یکشنبه قرصهارو شروع کردم..خونریزی داشتم بدون درد.......دفعم داشتم اما رفتم سونو گفت هنوز به قوت خودش باقیه.........تا اینکه پنج شنبش یه نیم ساعت یه دردی گرفتم که انگار داشتم میزاییدم...خیلی بد بود و بعد یهو یه چی اومد بیرون و دیگه دردم تموم شد! یه چیز سفید تخم مرغی شکل بود...........
که بعدش رفتم سونو گفت اکثرش دفع شده و یه مقدار مونده.که دکی باز بهم قرص داد، متیل ارگونوین و آنتی بیوتیک واسه جلوگیری از عفونت!
تو آخرین سونو هم گفتن باقیموندش با پری بعدی میره!!!!!
حدودا 3 هفته خونریزی داشتم..........
سلام من تو هفته 8 هستم دیروز رفتم سونو دکتر گفت ساک اندازه اش کوچیکه و شاید سن بارداریم کمتره.

از عصرش دل درد مثل پریود داشتم و شب خونریزی داشتم زیاد. به دکتر زنگ زدم گفت شیاف بذار و بیشتر شد برو بیمارستان. بیمارستان که رفتم گفتند باید صبر کنم خونریزی بیشتر انجام بشه و چون ساک هم توخالی بوده حتما سقط بوده.

کسی تجربه ای نداره بهم کمک کنه من از دیشب تو شوک هستم !!!!!!!!!!