2737
2734
عنوان

کمکم کنید دیشب دیگه گریه کردم

1930 بازدید | 38 پست
الان دو روزه که دخترم هیچی نمیخوره وقتی غذا رو میذارم دهنش یه قاشق که میذارم تو دهنش ده دقیقه باور کنید راست میگم دروغ نمیگم ده دقیقه تو دهنش نگه میداره دهنشم بازه اینقدر که خسته میشه و سرفه اش میگیره بعد اینقدر سرفه میکنه که هر چی هم قبلا خورده بود ( دیروز سه ساعت قبلش 60 تا شیر بهش داده بودم اونم با دردسر و شعر و قطره چکون ) همه رو با هم بالا میاره هیچی نمیخوره من باید چیکار کنم

الان دخترم 10 ماهش تموم شده وارد 11 ماه شده چیکار بای بکنم زینک پلاس میدم ولی هیچ فایده ای نداره کمکم کنید این دکترا هم میگن ولش کن بذار خودش بعدا میخوره چی رو میخوره

هنوز که هنوز بیشتر از 30 تا شیر بعد از 3 ساعت هیچی نخوردن نمیتونه بخوره باید فقط 30 تا شیر درست کنم وگرنه باید بقیه رو بریزم دور
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غذاش رو بریز تو ظرفهای اسباب بازیش بزار دورو بر جایی که بازی میکنه
گشنه بشه تو بازی می خورهفقط بذار خودش گشنه بشه و حتی اگه با دست همرو ریخت دورو برش کاریش نداشته باش
@2bare_man
2728
یعنی هیچ کس نمیتونه کمکم کنه

آی مامانایی که بچه دار نشدید از خدا بخواین که بچه بد غذا بهتون نده وگرنه مثل من مشکل اعصاب میگیرید
آخه مشکل من یکی دو تا نیست که دخترم وقتی غذای تیکه ای باشه سریع عق میزنه استاد عق زدنه

تازه یه دندون درآورده و باید میکس میکس بخوره وگرنه بازم عق میزنه سوپ رو بریزم توی اسباب بازیاش که خواهر هیچی نمیخوره
منم خیلی وقتهاباپسرم این مشکلوداشتم والان هم گاهی دارم.میدونم چی میگی.سخته اماچاره ای نیست.سعی کن بابازی وتفریح بهش غذابدی.طوری که اجبارتوش نباشه.توی ظرفهای خودش یه کم کاهووهویج وچیزای رنگی بریزویه قاشق هم بده دستش که مثلاخودش بخوره.اینجوری شایدبتونی تحریکش کنی.ولی حواست باشه هیچ بچه ای به اجبارغذانمیخوره وهیچ بچه ای گرسنه نمیمونه.شایدهم داره دندون درمیاره.لثه هاش متورم نیست؟
2738
ای بابا بیخیال عزیزم همون شیر غذای اصلی بچه تو اون سن و ساله اگر خواست یه کم سرلاک بهش بده نخورد هم که نخورد وقتی گرسنه باشه میخوره اگر علایم بیماری نداره و فقط بد غذاست تنها راهش همونیه که دکتر بهت گفته هیچکاری به کارش نداشته باش
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
مانی جون پسره من توی 10 ماهگی وقتی شیشه شیرشو میدید گریه میکرد و منو میزد و من مجبور بودم توی خواب بهش بدم

ولی بعده 1 ماه خوب شد

عزیزم شما هم کاری نمیتونی بکنی فقط بیخیال باش خودش میخوره

بخدا اگه خودش گشنه بشه غذاشو میخوره مطمئن باش میخوره یه روز امتخان کن

بچه ها هم حساسیت مادرهارو حس میکنن و سره لج میزارن

3 روز بیخلالش باش ببین خودش میخوره
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
دختر من 16 ماهش هست. از 10 ماهگی هر چند وقت یکبار اینجوری میشه. دیگه میدونم مال دندونه و گریه نمیکنم. راحتش بزار اگر هم میخواهی غذا بدی خیلی نرم باشه. من 30 دقیقه قبل از غذا یکمی استامینفن میدم که کمتر درد داشته باشه.