2737
2734
عنوان

خونریزی در بارداری

141 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها من هفته ۱۵م.جفتم پایینه و استراحت مطلقم.گاهی بعصی نصف شبها که بیدار میشم خون ازم میاد روانه، بعد قطع میشه.هیچی نیست. گاهی یکم لکه بینی که دکتر شیاف داده بهم.ولی نمدونم شبها چی میشه، میخوام سکته کنم وقتی میبینم

اگر دكتر رفتي گفته مشكلي نيست سعي كن زياد بهش فكر نكني منم سه ماه اول بارداري خونريزي شديدتر از پريود داشتم. دكترا ميگفتن بخاطر فشاري هست كه به سرويكس مياد و رگهاي اون قسمت خونريزي ميكنن. من استراحت مطلق هم نبودم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چرا سکته اونوقت عزیزم من خاهر خودم اینقدر خونریری داشت که نمیشد راه بره الان ماشالله بچش صحیح و سالم استرس نداشته باش بدتر میشه چند وقت دیگه قطع میشه همینکه بچه یه ذره بزرگتر بشه و خودش رو بکشه بالا با جفت خونریزیت قطع میشه

2731
خدا کنه قطع شه. ادم دلگرم میشه مشنوه باوجود خونریزی،بچه سالم اومده. در مورد امپول هم دکتر گفت سن بار ...

اصلا کارسنگین نکن نزدیکی هم نکن میره بالا گم کم 

چقد زود تشخیص دادن ک جفتت پایینه من ازان تی فهمبدم 

خیلی خونریزی داشتم بعد نزدیکی فکر نمیکردم اصلا باردار باشم انقدر ک خونریزیم زیاد بود 

اما خداروشکر هفته 18 جفتم نرمال شد 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
اگر دكتر رفتي گفته مشكلي نيست سعي كن زياد بهش فكر نكني منم سه ماه اول بارداري خونريزي شديدتر از پريو ...

ببخشيد من الان پنج هفته هورده اي هستم خونريزي دارم بهم گفتم خارج رحمه احتمالا خيلي نگرانم فردا سونو دارم ميشه اميدوار باشم دعا كنيد واسم

به امید روزای بهتر برای کشورم🖤
2740
سلام چرا سکته اونوقت عزیزم من خاهر خودم اینقدر خونریری داشت که نمیشد راه بره الان ماشالله بچش صحیح و ...

ببخشيد خواهرتون تو چه هفته اي خونريزي داشتن؟

به امید روزای بهتر برای کشورم🖤