2733
2739
عنوان

بی بی چک بزنم یانه..

126 بازدید | 18 پست

سلام دوستان ۶روز مونده به پری من  فردا بی بی بزنم ببینم چیه داستان باردارم یانه ..نظرتون چیه همش میترسم پری بیاد بخوره تو ذوقم...شده کسی بفهمه قبل پریود بارداره با بی بی چک...آزمایش خون جواب میده آیا😊😊😊😊😊😁

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم حداقل تا موعودت صبر کن انشالله باردار باشی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738

چون تجربشو دارم بهت میگم عزیزم امید چیز قشنگیه حتی اگه چند روز باشه ترس از اومدن پری خییییلی بهتر از بیبی چک منفیه باور کن! صبور باش و بزار حداقل یه روز بعد تاخیر پری بزن بیبیتو ان شا الله که خوش خبری 

عزیزم بعثیا میگن ۵روز به موعد پری بی بی مثبت شده

صبر کن بازم اون جور دقیق تره

چه ظریفانه است خلقت قلب آدمی به تلنگری می شکند به لحنی می سوزد برای دلی می میرد به نگاهی جان می گیرد و به یادی می تپد
۸ روز از پریودم گذشته بود بی بی زدم مثبت بود‌روز دهم رفتم آزمایش دادم برا اطمینان اون هم مثبت بود.ان ...

شما گذشته من نگذشته 

چون تجربشو دارم بهت میگم عزیزم امید چیز قشنگیه حتی اگه چند روز باشه ترس از اومدن پری خییییلی بهتر از ...

جونم داره در میاد استرس دارم همیشه ۳۰ عادت میشدم اما برج قبل ۲۸ عادت شدم ..همش میترسم باز دوروز بیفته ۲۵ هیچی دیگه کلا یاعسه شم😁😁😁😁😁

خدایا به حق  حضرت مهدی امام حاضر دل این عزیز را شادش کن شما ها هم بگید آمین هر لحظه اش شده انتظ ...

ممنون عزیز دلم ایشالا برای همه

2706