2733
2734

مامانا سلام دختر من رفته تو نه ماه از پنج ماهگی تا الان که نه ماهشه یک کیلو زیاد کرده شیر خشک شیر خودم غذا سه وعده یه وعده میوه مولتی ویتامین خارجی قطره اهن خوب همه اینا رو میخوره هر ماه متخصص میبرمش اونم میگه فقط باید بخوره عفونتم نداره ولی دریغ از وزنگیری خوب؟ خودم بیش از حد لاغرم ممکنه از شیر خودم باشه دیگه دارم دیوونه میشم این همه تو ماه بپز بپز اخر سر وزن ثابت دیگه بریدم

عزيزم عصاره پا مرغ،عصاره قلم گوساله درست كن،تو غذاهاش بريز.ميان وعده موز رو رنده كن بايكم شير مخلوط كن روان بشه يه كم كنجد و پودر نارگيل بزن بده بخوره.خرما رو پوست و هسته شو بكير له كن بايكم شير روان بشه بده بخوره.مغزيجات رو آسياب كن تو موارد بالا بريز بخوره

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم از معجزه سویق سنجد غافل نشو...اماده گیرت میاد...خودتم میتونی درست کنی...یه سرچ بزن...اسونه

شنیدمت ک نظر میکنی ب حال ضعیفان...تبم گرفت و دلم خوش ب انتظار عیادت..اللهم عجل لولیک الفرج
2731
عزيزم اگر خوب ميخوره دكتر هم راضيه  چرا بيخود حرص ميخوري

عزیزم وزنش ثابته 6:600 برای بچه ای که 3 کیلو دنیا اومد خیلی کمه نه دکتر ناراضیه فکر میکنه من کم  کاری میکنم 

عزيزم عصاره پا مرغ،عصاره قلم گوساله درست كن،تو غذاهاش بريز.ميان وعده موز رو رنده كن بايكم شير مخلوط ...

ممنون عزیزم عالی بود حتما انجام میدم وزن بگیره کلی دعات میکنم بازم ممنون که جواب دادی

2740

سعی کن همه غذا هاشو با کره حیوانی یا آب قلم درست کنی تو غذا هاش سیب زمینی میکس کن

من پسرم کوچک بود براش سبزیجات با آب گوشت میپختم چند دونه ماکارونی یا برنج و همیشه هم کمی عدس میریختم در آخر میکس میکردم با گوشت کوب برقی خیلی دوست داشت و زنش هم خوب بود

چه ظریفانه است خلقت قلب آدمی به تلنگری می شکند به لحنی می سوزد برای دلی می میرد به نگاهی جان می گیرد و به یادی می تپد
 ممنون عزیزم عالی بود حتما انجام میدم وزن بگیره کلی دعات میکنم بازم ممنون که جواب دادی

شیر گاو برای زیر یک سال نده 

چه ظریفانه است خلقت قلب آدمی به تلنگری می شکند به لحنی می سوزد برای دلی می میرد به نگاهی جان می گیرد و به یادی می تپد

خیلی هم نگران نباش وقتی خوب میخوره

بعضی بچه ها جسه بدنشان لاغره مهم اینه که ویتامین های لازم به بدنش برسه و استخون بندیش خوب باشه