2737
2734
عنوان

برای تیرگی دور چشم

1077 بازدید | 24 پست

دوستان اگه کاری کردین که نتیجه بخش بوده برای تیرگی دور چشم بگین خواهشا 

ولی واقعا امتحان کرده باشین نه فقط جایی خونده باشین 

گفتن مزو تراپی هم میشه ولی بعد یه مدت برمیگرده و زیادم روشن نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیار.سیب زمینی .روغن بادام.ژل الوئه ورا.وماسک تخم مرغ اینا عالین خودم استفاده میکنم ویه کرم دورچشم مناسب بخر وهمیشه استفاده کن 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

منم همه راهي رفتم 

منظورم ماسك گياهي اما فعلا فرقي نداشته 

باز خيار و ليمو ترش بهتر بوده 

الان دارم پرتقال هم امتحان ميكنم 

اما كلا ميگن ماسك هاي خونگي هم بعد يك تا دو ماه نتيجه ميده 

من فعلا خيار رنده ميكنم با چند قطره ليموي تازه دو هفته اي ميشه استفاده ميكنم بدك نبوده 

2738
به چه شکله واینکه دیدین کسی استفاده کنه

حقیقتش من خریدم تو بطری چند روزه میخام بزارم زیر چشمم اما کار اداری دارم نمیخام صورتم زخم باشه .اما دوستان انداخته بودن خیلی خوب بود 

یعنی اینارو بزنم .ماسک تخم مرع چیه 

سفیده تخم مرغ خوب بهم بزن وبا گوش پاکن دورچشمت بزن یه روز درمیون وازافتادگی پلک هم جلوگیری میکنه به ۱۵تا۲۰دقیقه بشور.من خودم ازهیچ کرمی جزضدافتاب استفاده نمیکنم فقط فقط ماسک طبیعی که همه چیزش تواشپزخونست 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2706