2737
2734
عنوان

خانما میشه راهنماییم کنید

46 بازدید | 9 پست

من الان هفت ماهه ازدواج کردم و پنج ماه باردارم...از کار همسرم دیگه کلافه شدم و خسته..پنج صب می‌ره سرکار ساعت پنج غروب هم میرسه خونه . هنوز ب خونه نرسیده بهم پیام میده رفتم خونه داداشم یاخونه ابجیم یعنی کار هر روزش همینه اصن درک نداره ک من صب تاشب تو‌خونه تنهام چشم انتظارشم ک‌بیاد .بره هم ساعت هشت نه شب میاد حرفی هم ک‌میزنم میگه تو نمیتونی منو ازخواهر برادرم جداکنی ..میگم رفتن اندازه ای داره تکه هرشب هرشب دیگه خسته شدم بخدا تا حرفی بزنم میگه غر نزن ک سرد میشم از خونه ....شما بگید من چیکار کنم؟ 

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت😍😍😍

اینکه وابسته خانواده اش چرا ازدواج کرده بگو منم خانواده دارم ولی اینجور نمیشه ک زندگی کرد من ازصبح منتظر توام بعدش میدونم بارداری ولی آرایش کن لباس خوب بپوش شاد باش بخند فضای خونتون رو عوض کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه وابسته خانواده اش چرا ازدواج کرده بگو منم خانواده دارم ولی اینجور نمیشه ک زندگی کرد من ازصبح م ...

منم همینو میگم ..میگه پس چرا ازدواج کردی تو که اینجوری هستی دیگه کلافه شدم بخدا....آرایش هم میکنم مرتب بهترین چیز و آماده میکنم غذا همه چیز .اصلا حرفی هم نمیزنم ولی دیگه کلافه شدم با این کارش 

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت😍😍😍
2728
2738