2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
روزی یه بار حدودا بعضی وقتها هم دوبار. ژل دو رنگ پریل میزنم خیلی راضیم

چه مارکیه؟ چند نفرس؟

آدم کنار میاد، کنار میاد، کنار میاد، بعد دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار میره ...
2738

من رفتم ظرفشویی بخرم فروشنده نفروخت گفت قیمتا نوسان داره فعلا متتظر بمونین 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
روزی یه بار حدودا بعضی وقتها هم دوبار. ژل دو رنگ پریل میزنم خیلی راضیم

ماشینتون مارکش چیه 

من بوش دارم فینیش میخریدم الان گرون شده اساسی ...

شرکت هم میگه غیر قرص سه رنگ فینیش چیزی استفاده نکنید !

خیلی کاربرد داره خیلی زیاد مایع پریل استفاده میکردیم قبل گرونی فنیش اما ازمایع راضی تزم

سلام عزیزم پریل و چند میخرین فینیش ک خیلی گرون شده و از کیه نتونستم قرص بخرم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706