2733
2734
بیمه نداری؟ توده زیر ۳ سانت و جراحی نمیکنن من خودم ۳ تا داشتم جراحی کردم الان مجدد ۲ تا دیگه در آو ...

عزیزم بیمه تامین اجتماعیه بعدش این اندازش یعنی جراحی نمیخاد بعد ی توضیح راجب نمونه برداری میدین

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بیمه تامین اجتماعیه بعدش این اندازش یعنی جراحی نمیخاد بعد ی توضیح راجب نمونه برداری میدین

این اندازش زیاد نیست جراحی نمیخواد

بیمارستان طرف قرارداد برو هزینه ای نمیشه 

من نیروی مسلح بودم 

نجمیه رفتم 

چند سال پیش 

هزینش ۳۰-۴۰ تومن شد اونم فقط پول وسایلی که خریدم  

نمونه برداریشم چیز خاصی نیست

سینتو بی حس میکنن

با دستگاه سونوگرافی توده رو میبینن و یه چیزی مول سرنگ داخل میکنن و یه چند تیکه از توده رو جدا میکنن و میفرستن برای پاتولوژی

2731
این اندازش زیاد نیست جراحی نمیخواد بیمارستان طرف قرارداد برو هزینه ای نمیشه  من نیروی مسلح بو ...

ببخشید دوست عزیز یه سوال داشتم من شخصی سوال کردم هزینش ۶۰۰ هزارتومن میشه البته بدون ازمایش اما تو بیمارستان ارزانتره . من نگرانم تو بیمارستان خوب انجام ندادن. نطرتون چیه؟

سلام دوستان ...من حدود ۱۰سالی هست که فیبروم سینه دارم ....چندسالی خوب بود ..امسال که رفتم سومو از ۸میل با ۱۵رسیده...کنارشم یکی دیگه تولید شده ..دکتر نوشته واسه سونو با نمونه برداری خیلی میترسم ....باید برم بیمارستان میلاد ...چون کلینیک سرطان سینه تو انقلاب ۸۰۰تومن خواست ...دکتر گفت اگه نمیتونی برو بیمارستان میلاد ...میخواستم بدونم ..درد داره نمونه برداری؟

سلام دوستان ...من حدود ۱۰سالی هست که فیبروم سینه دارم ....چندسالی خوب بود ..امسال که رفتم سومو از ۸م ...

نه خانومی درد نداره.من چند روز پیش انجام دادم.منم انقلاب رفتم کلینیک پستان زیر نظر جهاد دانشگاهی.با پول ویزیت و پاتولوژی و هزینه بیوپسی شد ۶۹۷ هزار

2740
نه خانومی درد نداره.من چند روز پیش انجام دادم.منم انقلاب رفتم کلینیک پستان زیر نظر جهاد دانشگاهی.با ...

عزیز ممنون میشم بگید FNA انجام دادیدیا CNB??

همون سوزن کلفت یا سوزن نازک منظورمه؟؟

من شنبه نمونه برداری دارم خودم تنها میخوام برم کلینیک تهران

خونمون کرج هست با ماشین خودم 

موقع برگشت خودم میتونم بشینم پشت رل؟

دست و اینا درد نمیگیره؟؟

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی عزیزم

بین خودمان بماند، من کمی " دوستت دارم" زیر بالشم پنهان کرده ام ♥
بیمه نداری؟ توده زیر ۳ سانت و جراحی نمیکنن من خودم ۳ تا داشتم جراحی کردم الان مجدد ۲ تا دیگه در آو ...

سلام عزیز ببخشید شما نمونه برداری هم انجام دادید من شنبه باید برم نمونه برداری خیلی میترسم 

سلام چه خوب شد در این مورد گفتید 

من چند ساله اول یکی از سینه هام بعد یکی دومی درد داره و ورم میکنن رفتم سونو میگه کیست و فیبرومه    خیلی درد دار چکار کنم بهتره  ؟    امروز اومدم ویتامین e شروع کردم      

شماها هم درد داشتید    من میترسم برم دکتر 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
سلام چه خوب شد در این مورد گفتید  من چند ساله اول یکی از سینه هام بعد یکی دومی درد داره و ورم ...

دیگه ادم مجبوره دکتر بره و گرنه هیچ کس از دکتر خوشش نمیاد

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))