2737
2734
عنوان

بیاید ببینید چیکار کرد+عکس😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 51 پست
زدم پشت دستش بارها این کارو کرده خیلی لجبازه

مشکل اینه که وقتی کار زشتی میکنن میخای تربیتش کنی حالا سرش داد میزنی یا الکی میزنیش باباهه لوسش میکنه پشتشو میگیره که چرا بچم و زدی و فلان باز وقتی باباهه دعواش کنه شما پشتشو میگیری ی بار که کار زشتی کرد هر دو تون دعواش کنید و لوسش نکنید دیگه جرئت این کارو رو نداره در تربیت بچه پدر مادر باید متحد باشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استاتر اینکه چیزی نیست دستای من همین الان ۳ تا کبودی داره که سبز شده چون پوستم سفیده گازم میگیره.عکس ...

وای یبارم منو گاز گرفت اخر دیگه محکم زدم تو دهنش تا از سرش افتاد

چند وقتشه

2731
وای یبارم منو گاز گرفت اخر دیگه محکم زدم تو دهنش تا از سرش افتاد چند وقتشه

۲ سال و ۹ ماه

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

چ صبری داری خواهرم ی پسر زلزله داره۳سالشه ینی ب قدری دستش سنگینه ک فوری کبود میکنه خواهرم جوری میزنتش دیگه ضدضربه شده دردش نمیگیره..

دستتو چیکارکرده اخه😐من بودم ی کتک مفصل میزدمش تا ادم شه😑

همچین ادم بی اعصابیم😁

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡
2740
گفتم مامانو میزنی  ادم مامانشو میزنه  دیدم دستم تیکه تیکع شد یکی زدم رو دستش با گریه رفت ...

کار خوبی کردی اگر الان اینطوری رفتار کنه بعد ها برات خیلی سخت میشه اصلا اجازه نده داد بکشه سرت یا بزنه فکر کنم اونقدر مثل دوست باهاش رفتار کردی بیش‌تر فکر میکنه دوستشی 

بچه ها بین ۲-۳ سالگی خیلی لجباز میشن و بعصیاشون پدر و مادر رو میزنن

من پسرم این مدلی بود فقط تو همون ۳ سالگی. هیچوقت نزدمش! فقط دستشو میگرفتم و محکم بهش میگفتم حق نداری مامان رو بزنی

اوناییکه میگن بزن تو دهنش. تروخدا ۴ تا کتاب بخونید الان عهد بوق نیست بجه رو با کتک نمیشه تربیت کرد

چه جوری دلتون میاد برای بچه دو ساله بگین نزدی تو دهنش؟مادر ممکنه خیلی وقتا از دست بچه عصبانی و کلافه بشه حتی یه کتک کوچوولو هم بچشو بزنه اما آخرشم بچشو از همه دنیا بیشتر دوست داره و دوست نداره کسی به بچش نگاه چپ بکنه چه برسه به این که ازش بپرسین نزدیش؟

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

چند روز بهش محل نذار  هرموقع هم اینکارو کرد تنبیش کن ببندش به صندلی که نتونه کاری کنه  

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...