2733
2734
عنوان

بیاید ببینید چیکار کرد+عکس😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 51 پست
چ صبری داری خواهرم ی پسر زلزله داره۳سالشه ینی ب قدری دستش سنگینه ک فوری کبود میکنه خواهرم جوری میزنت ...

بخدا بچه نداری بچه دار شی بعد زدنش داغون میشی

یبار به حدی به جنون رسیدم دو سه تا محکم زدمش اونم فقط خودشو ی گوسه مچاله کرده بود گریه ام نمیکرد دوشرانه روز از عذاب وجدان نتونستن بخابم بخودم قول دادم نزنمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا بچه نداری بچه دار شی بعد زدنش داغون میشی یبار به حدی به جنون رسیدم دو سه تا محکم زدمش اونم فقط ...

آفرین کار خوبی میکنی

خیلی مامان خوبی هستی

اما دیگه اجازه نده بزنتت. خودش از سرش میوفته

بخدا بچه نداری بچه دار شی بعد زدنش داغون میشی یبار به حدی به جنون رسیدم دو سه تا محکم زدمش اونم فقط ...

شاید من درک نمیکنم واقعا..ولی خواهرم بی رحمانه میزنه واقعا تعجب میکنم چجوری دلش نمیسوزه انقد زدتش براش عادی شده😑حالا یکی دوبار اشکال نداره ن همش دیگه...

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡
2728

عزیزم نباید بچه رو زد. منم داداشم اینجور بود. مثلا عصبانی میشد میومد موهامو میکشید. منم سفت موهامو میگرفتم اولا دردم نیاد از ی طرف خودمو میزدم به گریه که چقد دردم اومده اولاش براش مهم نبود بعد کم کم میومد موهامو بوس می کرد تا دیگه از سرش افتاد