2733
2734
عنوان

سریال ترکیه ایی

| مشاهده متن کامل بحث + 2032 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از ترک فقط فضیلت خوشم اونده که دارم دانلود میکنم ببینم از دوبله های جم خوشم نمیاد

اره منم همیشه با زیرنویس میبینم. دوبله خراب میکنه فیلمو. فضیلت فوق العادس

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
2728
امریکاییه قابل مقایسه اصلا با سریال های ابکی ترک نیست

امریکایی رو دارم میبینم. the walking dead

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
بیا اینو اسم و عکسشو بده سی دی فروشا واست نیزنن رو سیدی خیلی قشنگه ها😍

ساخت کدوم کشوره؟ 

کاراسودا چندقسمته؟ من تاجایی که کمالونیهان میفهمن امیر دروغگفته ونیهان امیروترک میکنه دیدم

74قسمت زبان اصلی. چرا نصفه میبینید شماها فیلمووو😅 من که تا تمومش نکنم بیخیال نمیشم

تلگرام طلاییه وارد کانال جدیدنمیشه توگوگلم نتونستمگفتم شاید سایت بخصوصی رو بشناسی

خب یه تلگـرام دیگه نصب کن😑.. 

2740
جزر و مد خوبه پسره نقش امیر توی فریحاس Sen anlat karadeniz هنوز داره پخش میشه تموم نشده عمر گل لال ...

جزرو مد رو دیدم تا نصفه نمیدونم چرا دلمو زد قسمت 32 بودم بعد قسمت اخرو دانلود کردم و دیدم😅چیزی ام از دست ندادم. ایزل رووو خیییلی دوست دارم ببینم ولی با زیرنویس میتونم پیدا کنم؟ 

نصفه ندیدم که دارم میبینم منظورم این بود تااونجاشو دیدم تاالان

خخخ🤐 حرف نداره 

گفتم امریکا

اها ببخشید ندیدم. مرسی عزیز میبینم حتما🤩

جزرو مد رو دیدم تا نصفه نمیدونم چرا دلمو زد قسمت 32 بودم بعد قسمت اخرو دانلود کردم و دیدم😅چیزی ام ا ...

ایزل دوبله فارسی شده.توی کانالای تلگرامی فک کنم بتونی.مخصوصا مربوط به سریالای ترکی.من تلگراممو پاک کردم ولی اگه توی اینترنت بزنی کانال ترکی میاره.البته توی گوگل بزنی ایزل دوبله اونم میاره.

2706