2726
عنوان

سریال ترکیه ایی

2011 بازدید | 31 پست

دوستای خوب و همیشه در صحنه سلام😋

میگم که من منتظرم یکی سریال ترک جدید و خیلی قشنگ بهم معرفی کنه. بجز عشق ممنوع و فریحا و فاطما گل و اینچیزا

فضیلت خانوم و دخترانش و کاراسودا رو دیدم میخوام در اونحد قشنگ باشه و جدید

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

من مریم رو دیدم.عشق سیاهوسفید البت ناقصه.داستان ما.کارادنیز

ازکجا دانلودمیکنی من این فیلماناقص دستم رسیده

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من مریم رو دیدم.عشق سیاهوسفید البت ناقصه.داستان ما.کارادنیز ازکجا دانلودمیکنی من این فیلماناقص دستم ...

ینی چی نصفه به دستت رسیده؟؟ من که عشق سیاه سفید رو تا اخرش دیدم

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
ینی چی نصفه به دستت رسیده؟؟ من که عشق سیاه سفید رو تا اخرش دیدم

ازدوستم گرفتم کامل نداشتتون ازهرکدوم چندقسمت قسمتای پایانی رو ندارم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
من یه سریال قدمی خیلی قشنگ دیدم میخوام برای بار دوم برم بگیرم سی دی هاشو ولی ترک نیست اما خیلی قشنگ ...

اسمش چیه

ازدوستم گرفتم کامل نداشتتون ازهرکدوم چندقسمت قسمتای پایانی رو ندارم

عهههه خب عزیز من کانالای تلـگرام هست. گوگل هست میتونی سرچ و دانلود کنی

عهههه خب عزیز من کانالای تلـگرام هست. گوگل هست میتونی سرچ و دانلود کنی

تلگرام طلاییه وارد کانال جدیدنمیشه توگوگلم نتونستمگفتم شاید سایت بخصوصی رو بشناسی

جزر و مد خوبه پسره نقش امیر توی فریحاس

Sen anlat karadeniz هنوز داره پخش میشه تموم نشده

عمر گل لاله فصل های اولش خوب بود البته الان تموم شده

شمیم عشق دو فصل اولش خوب بود اونم الان تموم شده

ایزل ezel موضوع متفاوتی داشت حدودا 10 سال پیشه 

2706