2737
2734
عنوان

از زنداداشم متنفرررررررم

| مشاهده متن کامل بحث + 67329 بازدید | 411 پست
ما کلا خانوادگی عادت داریم همه رو سوار گردنمون کنیم چه دامادا چه عروسا

ماهم :-(

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 
به ابجیم که سر عروسیش لباسشو از دیوار خریده میگه لباس عروس پسندیدم ۱۲ میلیون.

خودش بدونه و شوهرش..مگه داداشت عقل نداره ک شماها عقل یادش میدید؟میذاشتید بزرگ میشد عاقل میشد زنش میدادید.بنظرم داری گنده ش میکنی.شوهرش راضیه ک میده..نمی پرسه اینهمه پول کجا هزینه میشه؟ بعدشم پول دادشت نیس پول زندگی خودشه..حالا توام ازت برنمیاد خوب خرج کنی! سر دیگرا خالی نکن.هیشکی ب اندازه زن خونه نگران جیب شوهرش نیس.خیالبافی نکنید.

خواهرتم بهتر بود ب ادم حسابی میرف از بوتیک لباس برمیداشت..گناه عروس چیه

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم بعضی ازین دخترا کاری میکنن پسره خر زیر پاشون میشه مادر خودشونو فراموش میکنن الان مامانم ۶ ساله ...

میدونم خودمونم یکی داشتیم که البته برادرم متوجه کاراش بود تا حدودی البته نه زیاد . اخرشم خانم افتاد دنبال یه پسره و طلاق گرفت و کل خانواده اروم شد و همه ارامش گرفتن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
برادرت خودش میدونه ..منم.خواهرشوهرم اما میگم خودمو کوچیک نکنم چون درهر حال به این نتیجه میرسمن زن و ...

حالا داداش من میدونی چطوری بود ؛داداشم اوایل به زنش بها نمیداد انقد دعوا دعوا دعوا قهر قهر انقد جیغو داد و جارو جنجال تاااا داداشم کوتاه اومد یروز اومد گفت بیماریرقلبی دارم اگ منو زنده میخاید ن خونم بیاید ن من میام؛انگار نمیشناسمتون؛از پس زنم بر نمیام

2728
میدونم خودمونم یکی داشتیم که البته برادرم متوجه کاراش بود تا حدودی البته نه زیاد . اخرشم خانم افتاد ...

با سیاست نبوده حالا زنداداش من یه ادم لجنه ولی خوووب بلده جوری مثلا منو جلو داداشم خراب کنه ک داداشم ک از چشاش بیشتر بهم اعتماد داشت فک کنه خرابم در اینحد حسوده و بددد خواه 

دقیقا ما از اول کاری نداشتیم ب ولخرجیاش ووولی خدا نکنه ادم حسود باشه و دهااتی ک چشمش پر نشه با همه د ...

من با خانواده شوهرم در یک اپارتمانیم..انقدر با اینا مسایل دارم که زن داداشم و.داداشم که سالی دوبار میبینم یادم نمیفته در شهر دیگه ای دور از ماهستن..ما ترک هستیم زن داداشم فارس هس..دوری و دوری یه ذره دوستی

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 
حالا داداش من میدونی چطوری بود ؛داداشم اوایل به زنش بها نمیداد انقد دعوا دعوا دعوا قهر قهر انقد جیغو ...

واااای خب گناه داره طفلک طااق بگیره تموم.شه  

[QUOTE=79351471]متاسفانه بله.... یقه پدر مسن منو گرفته بوده😭😭😭😭میخواسته بزنتش[/QU

ینی شماها همه مظلووووم-ساکت-لام تا کام حرف نمیزنید-  عروس میاد همتونو کتک میزنه خفه میکنه!پولاتونو میریزه تو خیابون!    داستان تخیلی تعریف میکنی...ن خانوم ببین از دوری داداشتون سو استفاده میکنید چ بلاهایی سرش میارید ک اونم تلافی میکنه

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹
2738
با سیاست نبوده حالا زنداداش من یه ادم لجنه ولی خوووب بلده جوری مثلا منو جلو داداشم خراب کنه ک داداشم ...

سیاست رو که خیلی داشت ولی برادرم کاسب بازاره زود دروغ و دغل رو میفهمه و لو میرفته پیشش دیگه اعتماد مادرم تقریبا صفر بود ولی فساد اخلاقیشو هیچکدوم باورمون نمیشد . اینم همینجوری بود به همه انگ خرابی میزد و به شخصه به این قضیه ایمان دارم که هر کی تهمت خرابی میزنه فکرش هرزه اس

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
تو خودتو ناراحت نکن و هیچی نگو  چون مطمئنن داداشت از وضعیت فعلی راضیه و تو هر چی بگی میشی آدم ...

پولدار بشن برا خودشون خوبه ..بی پولم بشن ضررش برا خودشونه ..زن برادر من تمااام زندگیشو وقف خانوادش کرد ..اونا هم خیلی ریلکس استفاده بردن ..الان داداشم  و خودش دارن تاوان دلسوزی بیش از حد رو میدن !

الهی شکر الهی شکر من سه تا زنداداش دارم یکی از یکی بهتر واقعا. البته مامان خود من مادرشوهر خیلی خوبیه همینطور خودم و خواهرم هیچوقت هییییییییچ دخالتی تو زندگیشون نکردیم و نخواهیم کرد. ولش کن استارتر جان اگه داداشت پولداره تو چرا حرص میخوری؟ خودش میدونه و خاندان زنش

خداجوووونم شکرت            
خانمی شما فقط به فکر اصلاح زندگی خودت باش این طرز تفکر شما یعنی اینکه برادرم آدم نا آگاهیه ... براد ...

به به کیف کردم اینا رو گفتی. کی واجب تر از فامیلی که نیازمنده؟ وقتی ادم تو فامیل دانشجو داره که از پس خرجش بر نمیاد چه اشکال داره یکی که داره خرجشو بده. کیف کردم با این تحلیلت هزاران افرین   

خداجوووونم شکرت            
سر اینکه سال اول نامزدیم داداشم ب من عیدی داده بود یه دعوایی راه انداخت که پولو گذاشتم تو پاکت پس دا ...

ما هم داریم نمونش رو کلاااا بیخیال برادرمون شدیم ..تمااام ...‌بزار بتازه تا میتونه ...من و شما زندگی خودمون رو درست به سرانجام برسونیم ..دل کسی رو نشکنیم ..تمام رو بسپارین  به خدا !

2706