2737
2739

مادر من به شدت زورگو و قلدره و تو خونه ما حرف حرف خودشه . همیشه هم برادر کوچیکم رو بیشتر از همهمون دوست داره و همش بمن می گفت روزی میرسه که همتون به برادرت نیاز مند  میشین  ! و اینکه همش بمن میگه تو بلد نیستی تصمیم بگیری تصمیماتت اشتباهه . انقدر به برادرم رو داده که اون واسه من هم تصمیم میگیره . همش حرفهای منفی . من هم از وقتی ازدواج کردم دیگه خیلی کم باهاش حرف می زنم و اصلاً قطع رابطم چون از تزریق این افکار منفیش بدم میاد . اخه چرا من باید روزی به برادرم محتاج بشم ؟ چرا اون باید واسه من تکلیف تعیین کنه ؟  چون مادرم عاشقشه ؟  از طرفی همش هم عذاب وجدان دارم میگم این همه برام زحمت کشیده و باهاش در تماس نیستم ، هر کاری هم براش بکنی اصلاً به چشمش نمیاد و ناراضیه ولی برادرم و زنش رو می پرسته . واقعاً شما باشین چکار میکنین ... 

Arise, awake and stop not untill the goal is reached     برخیز و‌بلند شو و تا زمانی که به هدفت نرسیده ای به تلاشت ادامه بده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان منم همینطوره.یبار مجرد بودم سر سفره اشاره کرد به خواهر کوچیکم گفت یه روزی میرسه که بچه هات گشنه میمونن همین خواهرت باید سیرشون کنه از شدت بغض و ناراحتی لقمه تو گلوم گیر کرده بود.اصلا هیچ بحث و دعوایی هم نداشتیم نمیدونم چرا اونجور گفت

خدایا بابت همه چیز شکرت🤲🌹
2731
مردم درگیر خانواده شوهرن مام درگیر خانواده خودمون 😑😑😑😑😑😑😑😑😑

من از هر دو طرف بشدت درگیرم 

Arise, awake and stop not untill the goal is reached     برخیز و‌بلند شو و تا زمانی که به هدفت نرسیده ای به تلاشت ادامه بده. 
2740

واااای از دست این مادرا

مامان من میخواد کسی رو مسخره کنه به اسم شهری که شوهرم مال اونجاست میگه فلانی فلان جایی 

امروز بهش گفتم مامان داری دل منو میشکنی چرا شهر شوهرم و مسخره میکنی... ناراحت شد 

منم از هردوطرف درگیرم.مامانم هیچوقت بهم محبت نکرد.همیشه منو خار کرد جلوی همه جلو چشم هم سن و سالیام بهم میگفت درد و بلاش بخوره تو سرت در صورتی که از هرکدوم اونایی که میگفت و جلوشون کوچیکم میکردهمه جوره سربودم.خیلی شخصیت و روحیه ی لهی دارم از کارای مامانم

خدایا بابت همه چیز شکرت🤲🌹

من مامانم اصلا مخبت کلامی بلد نبود.حتی زمان زایمانمم نتونست محبت کنه بهم و گند زده شد به همه چیز. بعد مادرشوهرم خودشو وقف دخترش کرده. من افسردگی میگیرم وقتی شرایط خودمو با بقیه مقایسه میکنم

دانشجوهای عزیز اگه درمورد دروس برنامه نویسی کمکی خواستید میتونم کمکتون کنم
من مامانم اصلا مخبت کلامی بلد نبود.حتی زمان زایمانمم نتونست محبت کنه بهم و گند زده شد به همه چیز. بع ...

مامان منم شکنم می‌بینه ترک خورده میگه شکمت از بین رفت سی نت افتاده شده چقدر زشت شدی کلا نابودم  کرده احتیاجی به دشمن ندارم 

مامان منم شکنم می‌بینه ترک خورده میگه شکمت از بین رفت سی نت افتاده شده چقدر زشت شدی کلا نابودم   ...

اونو که برات بگم گریه ات میگیره . همش میگه وای پوست شکمت به خانواده بابات رفته اگه به ما رفته بودی اینطوری بعد از زایمان شل نمیشد ....، اخه یعنی چی این حرف . مثلاً من از تو شکمش باید ژنم رو انتخاب می کردم ؟ 

2706