2733
2734
عنوان

دوستان خاهش میکنم بیایین تاپیکم

128 بازدید | 22 پست

شوهرم از وقتیکه عروسی کردیم خیلی تو فکره همش غصه میخوره آخه ابجیش سه ماه زودتر عروسی کرده بعدش ب خاهرشوهرم ما همه چیز اسباب دادن هیییچ کم و کسری نداشتن شایدم از رسم شهرمون بیشتر دادن بعد ب ما حتی سرویس طلا ندادن ک شوهرم مجبور ب گرفتن وام شد خرید پرده های خونمونو خودشون انتخاب کردن ما که کلا نبودیم حتی واسه سیسمونی خاهرشوهرم سنگ تمام گذاشتند اما برای بچه من فقط اسباب بازی یه هواپیما و پتو و اینجور چیزا بعدش هنوز ک هنوزه واسه اونا کم و کسرشونو میخرن شوهر منم خیییلی عصبانی میشه حق داره بنظرتون شوهرم ک دمق باشه؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
[QUOTE=79326751]کی کمه شما گذاشته؟ خانواده خودتون یا خانواده شوهرتون؟؟[/QUخانواده شوهر

مگه تو شهر شما خرید سیسمونی برای پسر انجام میدن؟؟

یا پرده جهاز رو پسر میاره؟؟

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻

شوهرت خیلی بچه هس که به خاطر این چیزا بخواد غصه بخوره هرچی قراره آدم داشته باشه خدا بده نه که منتظر باشی خلق خدا بهت چیزی برسونه شوهرت به جای این چیزا همه خواسته هاشو از خدا بخواد و با تلاش خودش به دست بیاره

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
خب پس اگه خانواده خواهر شوهرت براش جهیزیه و سیسمونی نخرن کی بخره؟؟

ما که نگفتیم نخرن میگیم اگ واسه اون دارین بخریم بهترینشو لااقل انتخاب پرده خونمونو ک به خودمون بدین 

2706