2737
2734
عنوان

سوزش واژن فقط هنگام نزدیکی

| مشاهده متن کامل بحث + 91683 بازدید | 27 پست
اگر خشکی واژن نداری می تونه حساسیت شما به منی همسرت باعث سوزش واژن بشه.

اره خودمم همین حدس میزدم اما چندماه قبل که نزدیکی داشتم این شکلی نمیشد یعنی ممکنه جدیدا حساسیت پیدا کرده باشم ؟ از کجا بفهمم شوهرم عفونت نداره ؟

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره خودمم همین حدس میزدم اما چندماه قبل که نزدیکی داشتم این شکلی نمیشد یعنی ممکنه جدیدا حساسیت پیدا ...

البته از نظربحث عفونت بهتره مورد بررسی قراربگیره ولی من در مقاله ای خواندم که در مواردی خانم ها به منی همسرواکنش نشان می دهندوبه شدت واژن انان دچارسوزش میشه.

خب عفونت داری دیگه واین عفونت ممکنه ازخمسرت بهت منتقل شده باشه.اون موقع که سوزش ادرارداشتی تاخوب شدن ...

همون موقع که انتی بیوتیکه رو میخوردم هم نزدیکی داشتم متاسفانه  که اولین بار به شدت سوزش واژن گرفتم بعد از ریختن منی ... عفونت ادراری ممکنه این حالت رو ایجاد کنه ؟

همون موقع که انتی بیوتیکه رو میخوردم هم نزدیکی داشتم متاسفانه  که اولین بار به شدت سوزش واژن گر ...

بله صددرصد.منم عفونت ادراری داشتم دکترم گفت تاکامل خوب نشدی نزدیکی نکن وگرنه همسرتم عفونت میگیره ومدام موقع نزدیکی سوزش میگیری

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
البته از نظربحث عفونت بهتره مورد بررسی قراربگیره ولی من در مقاله ای خواندم که در مواردی خانم ها به م ...

خب در چه مواردی اینجوری میشه مثلا داروهای تحریک کننده تخمک و ...میتونه باعث حساسیت یهویی بشه 

2740
خب در چه مواردی اینجوری میشه مثلا داروهای تحریک کننده تخمک و ...میتونه باعث حساسیت یهویی بشه 

والا الان از خوندن این مقاله چندماهی می گذره وحضورذهن در مورد جزئیات ان را ندارم.

بله صددرصد.منم عفونت ادراری داشتم دکترم گفت تاکامل خوب نشدی نزدیکی نکن وگرنه همسرتم عفونت میگیره ومد ...

واااای اخه چرا دکترم با فوق تخصص بودنش این حرف رو به من نزد !تازه گفت اقدام کن و به تاخیر ننداز ☹

دقیقا از اون موقع انگار واژنم اسیدی شده باشه و هنگام دخول فقط میسوزه 😓

والا الان از خوندن این مقاله چندماهی می گذره وحضورذهن در مورد جزئیات ان را ندارم.

مرسی دوست عزیزم از راهنماییت 😘

بله صددرصد.منم عفونت ادراری داشتم دکترم گفت تاکامل خوب نشدی نزدیکی نکن وگرنه همسرتم عفونت میگیره ومد ...

ببخشید من اکثر مواقع باد واژن میگیرم که اگه بیرون نیاد زیر دلم به شدت درد میگیره و وقتی بیرون میاد هم صدا داره هم بوی بدی داره که به دکترم گفتم یچیز طبیعی دونست ..اینم ممکنه از عفونت باشه ؟؟یا سرد شدن رحم ؟؟