2726
عنوان

سوزش واژن فقط هنگام نزدیکی

90731 بازدید | 27 پست

سلام دوستای گلم 

بین شما کسی هست فقط تو مواقع نزدیکی ،عذرخواهی میکنم (دخول عمیق که منی ریخته میشه )  واژنشون دچار سوزش بشه و بعد از رابطه تا نیم ساعت ادامه پیدا کنه .. توسط دکتر دوبار معاینه شدم عفونتی نداشتم یعنی چی میتونه باشه دلیلش دو ماهی هست اینطوری شدم .خودم فکر میکنم این موضوع روی اسپرم ها تاثیر منفی میزاره برای بارداری 

خواهش میکنم اگه میتونید کمکم کنید 🙇‍♀️

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

چه زود شروع شد شب جمعه😅

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هم خودت هم همسرت بایدآنتی بیوتیک بخورین

عزیزم اخه انتی بیوتیک برای عفونت هست منکه ندارم چرا باید بخورم ...دوماه پیش به دکترم گفتم سوزش ادرار دارم و برام انتی بیوتیک دو ورق نوشت منم یه ورقش رو خوردم از همون موقع موقع نزدیکی اینطوری میشم 

التهاب یا قارچه

دکتر این دوتا رو با معاینه رد کرد فقط سوزش ادرار وقتایی که اب کم میخورم بهم دست میده خصوصا تو زمستون

عزیزم اخه انتی بیوتیک برای عفونت هست منکه ندارم چرا باید بخورم ...دوماه پیش به دکترم گفتم سوزش ادرار ...

خب عفونت داری دیگه واین عفونت ممکنه ازخمسرت بهت منتقل شده باشه.اون موقع که سوزش ادرارداشتی تاخوب شدنت نبایدنزدیکی میکردی حالاهم خوددانی دارونمیخوری نخور

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706