2733
2739

۲۴ سالگی ازدواج کردم در حالی که عاشق درس و دانشگاه بودم ارشد قبول شده بودم و میخواستم برم دانشگاه خواستگار داشتم خانوادم گفتن مسر خوبیه اله بلع انقد گفتن که نفهمیدم کی بله گفتم, شخصیتم جوریه که کلا از جنس مخالف خوشم نمیومد کلا سرد و بی احساس بودم گفتن بعد ازدواج درست میشی 

درست که نشدم هیچ بدتر هم شدم افتادم دست مردی بی احساس تر از خودم نذاشت ادامه تحصیل بدم خونه نشین شدم چند سال از زندگیمون میگذره اما از نظر روحی تامین میشم نه عاطفی نه ج ن س ی 

بخوامم چیزی بهش بگم میگه من وقت اینکارارو ندارم بشینم ناز بکشم همین که میرم سره کار پول درمیارم از سرتم زیاده

همش تو خونم میشینم گریه میکنم دیگه دارم دق میکنم کم آوردم 

منیکه شاگرد زرنگ دانشگاه بودم با قدرت اجتماعی بالا حالا شدم یه افسرده که هیچ انگیزه ای نداره واسه زندگی 

شدم یه کلفت یه ابزار 

نمیدونم چیکار کنم دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

واسه خودت سرگرمی جور کن . ببین میتوتی کلاس میکاپ . خیاطی چیزی بری . یا یه جا شاعل بشی .

منم تنها حوصلم سر میره . واسه بچم با نمد کلی چیز میز درس میکنم وقتم میگذره روحیمم بهتر میشه . 

زندگیم : طاها♥️♥️♥️بهار

پافشاری کن روی درس خوندن

حتما ادامه بده

دنبال کار بگرد حتی شده با درامد پایین که برات رزومه کاری باشه

کلاس های مختلف برو

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2706