2737
2734
عنوان

نفرین کنم یا زوده ؟؟؟

312 بازدید | 49 پست

سلام دوستای گلم چند وقته روح و قلبم خیلییی آزرده شده از دست زبان مردم چه آشنا چه غریبه .... من به پسر 4 ساله دارم و 6 ماه که پسر دومم دنیا اومده ... از وقتی باردار شدم و سونو گفت اینم پسره مادرشوهرم با زخم زبوناش پدرم و درآورده و همش میگه خیلی بی نمکه دو تا پسر باید یه دختر دیگه بزایی. و ... مادری که دختر نداره فلانه و بساره. و ... یعنی همه بارداری مو زهرمارم کرد با این حرفش بعدش که بچم دنیا اومد و کار خدا شبیه باباش شد و خیلی خوشگل و شیرین گفتم الان دیگه پشیمون و تکرار نمیکنه ولی بازم زبون نیش عقربش ول کن نیست تازه وقیح تر هم شده دفعات و برده بالا و جلوی همسایه و غریبه هم هی میگه ... جالبه شوهرم تک پسره و خواهرش هم سه تا دختر داره .. دیروز جلوی همسایه شون که اومده بودخونش بازم گفت باید سومی رو بیاری و مجبوری و مادر بی دختر مثل بی کس و کاراس و ... خیلییی دلم شکسته خیلییییی اصلا لذت نبردم از بارداری و نوزادی بچم ... شیرمم خشک شد با حرفش و مجبورم شیرخشکی کردم بچمو. .. بگید چه کنم

از حسودیش گفته

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دهن بین نباش توهم بگو همش ارزو داشتم دوتا پسر داشته باشم با همبزرگ‌شن و دوست باشن پشت هم باشن

حداقل ناراحتم میشی ناراحت شو از دست مادرشوهرت چرا از بارداری و بچه داریت لذت نبری

وا!تقصیر خودته اهمیت میدی خواهر

ول کن بابا

بزار انقدر بگه تا بترکه

از حسودیشه

تو توجه نکن

سرتو با بچه هات گرم کن

نفرینم نکن که به خودت برمیگرده

دست راستت رو سر من

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official
2738
دهن بین نباش توهم بگو همش ارزو داشتم دوتا پسر داشته باشم با همبزرگ‌شن و دوست باشن پشت هم باشن حداقل ...

هزار بار گفتم پسرم دوست داشته و داره داداش داشته باشه و خداروشکر که سالمن. . دختر پسر نداره بچه باید خوب و صالح باشه از جفت جنسیت ها بدذاتش هم هست 

ای بابا چه آدم کوته فکر و بی شخصیتیه

یکی مثل من که هشت ساله تو حسرت بچه داره میسوزه یکی هم که بچه میاره بازم باید یه احمق باشه که لذت بارداری رو زهرش کنه

خدا خودش مادرشوهرتو هدایت کنه

انسانم آرزوست
2706