2737
2739

بچها باجزییات نمیتونم بگم چون میترسم لو بره.دوهفته پیش یه مراسم مهم و سنگینی یکی ازاقوام درجه 1داشتن که ماشرکت کردیم.همه فامیل بودن حدود200نفریابیشتر.من موبایلم توکیفم بود اوردمش بیرون یه لحظه یه نفرصدام زدنمیدونم چی شد گذاشتمش روصندلی کنارم تارومو برگردوندم زدنش.ایقدرناراحت شدم هی به این گفتم به اون گفتم بعدیکی اومدگفت دیدمش روصندلی گفتم این مال کیه نمیدونم کی ازدستم قاپیدش.منم بهش گیر دادم که به کی دادی میگفت نمیدونم همین یکم باعث ایجادهمهمه شد ویکم مجلس سنگین ترشد وهمه زوم کردن روی ما.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدگیردادم به دختره که مگه میشه ندونی واین حرفا.بعدربع ساعت که همه صندلیارو زیرو رو کردم اومدگفت دادم به فلانی.منم رفتم سراغشو اونم گفت تهمت نزن اما همون موقع چندنفربهم گفتن خودش برش داشت.خلاصه ما گیر دادیم واونم مجلسو ترک کرد

2728

بعدباکلی گریه اومدم بیرون.به شوهرم گفتم اونم بنده خداهیچس نگفت.اخرمجلس پدر دختره چون فهمید میخوام برم کلانتری رسوندش به دستم.حالا مادرم 2هفته هست بامن قهره همش دعوا بحث که چرا ابرومو بردی نزدیک بود مجلس بهم بخوره

2738
2706