2752
2734
عنوان

عجیب ترین چیزایی که تو مراسمات دیدین چی بوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 34 پست
ا بد نبوده ک 

اره . باحال بود خیلی ولی ترکید.

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آهااا اشکال نداره عزیزم همینجا بگو 😂😂

بخدا شب عروسیم اومدم غذا بخورم دیدم همه حمله ور شون بهم غذا رو از دستم گرفتن گفتم چیکار میکنید گفتن پس شامت گفتم شام چی شام شبت😐 گفتم اون دیکه چیه گفتن باید بابات با ننت برات بیاره چلوکباب چلوجوجخ انواع دسر ژله کیک شیرینی  ماهی کباب باقالی پلو میوه مدل ب مدل خخخخ گفتم برو بابا غذا موگرفتم خوردم😂😂😂

من الان مست و ولم توام نذار دیگه دست رو دلم
2731
بخدا شب عروسیم اومدم غذا بخورم دیدم همه حمله ور شون بهم غذا رو از دستم گرفتن گفتم چیکار میکنید گفتن ...

واااا چه عجیب منم تازه شنیدم همچین چیزی

😂😂😂 خوب کردیییی

❤❤❤خدایا ممنونم واسه همه چی ❤❤❤
نمیدونم ولی عرقشون بالاست کافیه از مراسماشون بگی قاطی میکنن😅

خب همه کلی مراسمات دارن که واقعا دیگه تو این دوره زمونه ب درد نمیخوره تعصب نداره ک واللا

واااا چه عجیب منم تازه شنیدم همچین چیزی 😂😂😂 خوب کردیییی

بعدشم جاریم  ک عروسی کرد پارسال از خودشون بود دیدم اورد  بعد من عروسیش نرفتم هی میومد با گوشیش نشونم میدادکلاس میذاشت منو حدص بده منم گفتم والا از این رسما هیچ جا نیس میگفت نه همه رسم دارن😂😂😂 گفتم من ندیدم میگفت ن توهم رسم داشتی نیوردی نمیدونم این رسمای مسخره کی تموم میشه دیگه من خیلی از رسومشونو زیر پام گذاشتم گفتم من اصلا رسم و قبول ندارم🐽

احتمالا بخاطر عقده ای بازیه بعضیا ترکیده اه حیف او تاپیک..بخدا با خوندن بعضی کامنتا جدی جدی ویارم برمیگشت  انقد ک ازخودشونو طایفشونو مراسمای مزخرفشون گفتن....

ی صلوات برای حاجتم میفرستی.....
خب همه کلی مراسمات دارن که واقعا دیگه تو این دوره زمونه ب درد نمیخوره تعصب نداره ک واللا

بعصیا با اینکه سنشون کمه مثل جاری من ۱۸ سااشه رسمشون پابرجاست😐 نمیگن قدیمی شده دیگه باید اپدیت بشیم

احتمالا بخاطر عقده ای بازیه بعضیا ترکیده اه حیف او تاپیک..بخدا با خوندن بعضی کامنتا جدی جدی ویارم بر ...

خوب بعضی طایفه ها خیلی غیرت دارن اصن نمیشه برخلافشون حرف زد مثل لرای شهر خودمون میتونی برعکسشون رفتار کن😉😂😂

عروسی خودم خیلی حال کردم .خواهر شوهرم که تو دوران نامزدیم دلمو خون کرده بود تو عروسی من لباسش گیر کرد به میز و تا کمر جر خورد و مجبور شد بره خونه ش و بدوزه و بیاد موقع برگشتن هم گیر کرد تو ترافیک و دیر رسید تالار، خلاصه تو کل مراسم عروس و داماد و رقصهای من و شوهرم و مراسم کیک و خلاصه جاهای اصلی مراسم نبود خودشم از عمد لباس رنگ جیغ پوشیده بود و میدونستم که میخواد جلوی فیلمبردار رژه بره تا همه جای فیلمم باشه .ولی خدا با من بود و طوری ردیف کرد که الانم که الانه صد بار فیلم عروسیمو میبینم و کیف میکنم که بدون اون و چقدر مرتب برگزار شد .حتی خود شوهرمم همش میگه قربون خدا برم که نذاشت مراسم مارو خراب کنه.

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.
بعصیا با اینکه سنشون کمه مثل جاری من ۱۸ سااشه ریومشکن پابرجاست😐 نمیگن قدیمی شده دیگه باید اپدیت بشی ...

اصلا ربطی نداره من به شخصه میگم پاتختی و جهاز بینی و.‌‌.. هزارتا رسم دیگه به درد جامعه امروزمون نمیخوره دیگه تعصب نداره ک

خوب بعضی طایفه ها خیلی غیرت دارن اصن نمیشه برخلافشون حرف زد مثل لرای شهر خودمون میتونی برعکسشون رفتا ...

نبابا کارندارم ولی تاپیک کلا از بحثش منحرف شد بابا..چندنفراینور میخواستن بگن خیلی باکلاس و آپدیت شدن یا هرچیز دیکه میخواستن مراسمای مختلطشونو تو چشم گنن چندنفرم اونور شدیدا مخالف مختلط و بحثو بحث و بحث...بابا جانه من بسه دیکه

ی صلوات برای حاجتم میفرستی.....