2737
2734
عنوان

قانون پر از تبعیض

124 بازدید | 22 پست

چرا تو قانون چیزی به نام تجاوز زناشویی نداریم؟

این واقعا ظلم در حق زن هست و دستش هم به هیچ جا بند نیست و هیچکس هم ازش حمایتی نمی که، خودم بار ها دیدم اینجا خانم ها از تعدد دفعات رابطه با همسرشون ناراحت هستن و اذیت می شن و حتی مشکلات جسمی و پزشکی پیدا می کنن، اما مجبورن تحمل کنن و یا می ترسن اگر قبول نکنن شوهرشون بپره از دستشون، خیلی خیلی عصبانی و ناراحت هستم

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند، خدا، جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اووو الان میان میریزن سرت ک شوهرشه تجاوز چیه و اله و بله و جیمبلهه

آره واقعا، حتی قانون تجاوز به محارم هم نداریم، و اگر شکایتی ثبت بشه و طرف مقابل اعتراف نکنه، اونی که شکایت کرده مجازات می شه  

2740
اینی که میگید درست اما الان نمیدونم چی شده به آقایون که خانومها بیشتر از این گله دارن که چرا تعداد ...

این یه بحث دیگه هست که می تونه درمان بشه، قانون هم اتفاقا حمایت می کنه از کسانی که همسرشون ناتوانی جنسی دارن، اما این موضوع ربطی به تجاوز نداره عزیزم

مردا نمیدونن که اگه زن با اکراه تن به رابطه بده یه جور تجاوزه😒

دونستن و یا ندونستن اونا برای قانون مهم نیست که، قانون هم این حرکت رو تجاوز نمی دونه، قانون تمکین منظورش همینه دیگه، هر زمان هر مکان  

دونستن و یا ندونستن اونا برای قانون مهم نیست که، قانون هم این حرکت رو تجاوز نمی دونه، قانون تمکین من ...

واقعا ظلمه.مردا اصلا درک و شعور ندارن...تو‌این موارد مثل حیوان رفتار میکنن فقط میخان خودشونو خالی کنن 

واقعا ظلمه.مردا اصلا درک و شعور ندارن...تو‌این موارد مثل حیوان رفتار میکنن فقط میخان خودشونو خالی کن ...

اسمش ظلم نیست تجاوز هست، وحشیگری هست  

اسلام و باز هم اسلام

ببخشید , یعنی تو کشورهای غیر اسلامی همچین قانونی هست که شما ایراد به اسلام میگیرین؟

قانون این کشور صد در صد بر اساس اسلام نوشته نشده که اگه اینطور بود الان باید شاهد یه زندگی ایده آل و آرمانی توی این کشور میبودیم, پس لطفا ضعفهای قانون رو تقصیر اسلامی بودنش نذارید.

تاپیک لاغری خانمهای ۸۵ کیلویی    تاریخ شروع ۷/۲/99 , وزن شروع ۸۴, وزن هدف ۶۴ 
ببخشید , یعنی تو کشورهای غیر اسلامی همچین قانونی هست که شما ایراد به اسلام میگیرین؟ قانون این کشور ...

کامل اسلام بود میشد حکومت داعش

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706