2733
2734
عنوان

امشب ...

643 بازدید | 56 پست

سلام دوستای خوشگلم 

امروز ۵شنبه ست و آخر هفته و آخرین روز کاری همسر در هفته

خودمم ساعت ۴:۳۰ یه امتحان سخت دارم 

خونمم که بخاطر امتحانا اصلا تمیز نکردم (آخرین بار ۴شنبه ی هفته ی پیش بوده) ولی همه جا جمع و جوره 

شوهرمم ساعت ۸:۳۰ شب میاد اگه خیلی زود بیاد

میخواستم شما بهم بگید برای امشب چیکار کنم که شوهرمم وقتی میاد هم خستگی کل هفته از تنش دربره ( تا حدودی) هم امشب بهمون خوش بگذره حسابی ، اینم بگم خوابالو هستش و میخوام خواب از سرش بپره و قهوه و ایناهم کارساز نیست 

هرچی ایده دارید بگید راجب غذا ؟ خونه ؟خودم ؟ خوراکیا ؟ کارها؟ امشب؟ 

میخوام بعد یه مدت یه شب خاص باشه براش 🙃 چون خیلی خسته ی کار شده 

من خودم درحال حاضر مغزم قفل کرده راجب این ایده ها

و اینکه بگید ببینم وضعیت شماها چطوریه امشب ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی شام خوب بپز ی آهنگ شاااد بزنین برقصین تخمه فراموش نشه

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
2728
بلد نیستم متاستفانه  یه بارم ویدئو نگاه کردم یاد بگیرم تو گوگل ولی یادنگرفتم یعنی ترسیدم بدتر ...

نیاز نیس بلد باشی همینکه روغن بزنی بعد دست بکشی خیلی لذت بخشه همه مردا هم عاشق این کارن

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

در بدو ورود بهش بگو امشب که میگم شب نیست، هیچچچچ شبی مثل امشب نیست پس نخواب که از دستت میره. خودش خودجوش تا فردا بیدار میمونه😁

شاید با یه نیت خیر و دعای از ته دلت باعث شدی گره کار یکی باز بشه، نمیخوای واسطه معجزه خدا باشی؟ 
2738

ومن که دو تا فیلم به وقت خماری و سد معبر را دانلود کردم واسه امشب  و بعدش خندوانه ادا بازی را نگاه میکنیم و شام هم می‌خوام غذای مورد علاقه شوهرم خورش کرفس بپزم و یکسری تنقلات واسه امشب گرفتم تخمه و پفک و چیپس و الآن هم دارم نان شیرمال درست میکنم چون دیر می‌خوابیم شوهرم بازم گرسنه ش میشه با چای میخوریم

ومن که دو تا فیلم به وقت خماری و سد معبر را دانلود کردم واسه امشب  و بعدش خندوانه ادا بازی را ن ...

ماشالا ماشالا چه کدبانو

شاید با یه نیت خیر و دعای از ته دلت باعث شدی گره کار یکی باز بشه، نمیخوای واسطه معجزه خدا باشی؟ 
لباس پرستاری یپوش بگوامشب میخوام پرستارت باشم😀

خلبانی هم خوبه😆😆

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2706