2737
2739
عنوان

مامانا لطفا یه لحظه تشریف بیارید

103 بازدید | 22 پست

سلام مامانا صبحتون بخیر 

پسرم پونزده ماهش تموم شد ولی هنوز راه نمی ره

با کمک اجسام یا هل دادن ماشینش راه میره ولی به تنهایی و مستقل نه 

خیلی نگرانم تا کی طبیعیه و وقت داره برا راه رفتن ؟بچم تپل نیس و فعلا همچنان چهاردست و پا میره

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
ب زودی راه رفتن هم یاد میگیره نگران نباش

خدا از دهنت بشنوه خیلی نگرانم یکی بهم گفت اگه تا 17ماهگی راه نره باید ببرمش دکتر 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش عزیزم هر بچه ای یه جوریه، دختر منم هیجده ماهگی راه افتاد، تا قبل اون چهار دست و پا می‌رفت یه دفعه پاشد راه رفت

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....
نگران نباش عزیزم هر بچه ای یه جوریه، دختر منم هیجده ماهگی راه افتاد، تا قبل اون چهار دست و پا می‌رفت ...

شما دکتر نبردیش 

خدا از دهنت بشنوه خیلی نگرانم یکی بهم گفت اگه تا 17ماهگی راه نره باید ببرمش دکتر 

عزیزم بچه شما از اجسام میگیره راه میره بعدم کم کم راه میوفته .خودت بچه رو ایستاده نگهدار وقتی تعادلش رو حفظ کرد ولش کن تا یکم قدم برداره،باهاش تمرین کن

2738

پسر منم تا یک سال و چهار ماهگی راه نرفت..اشکال نداره اصلا نگران نباش..دادشم یک سال و شش ماهگی راه رفته..یه انگیزه برای بلند شدنش پیدا کن..پسر من از یه پتو ژله ای که تو دستم بود خودش کشید و بلند شد.اون شد انگیزش..باید کمکش کنید..من پتو رو میگرفتم اون میگرفت بلند میشد باباش یه کم اون طرف تر مینشست تشویقش میکرد کم کم راه افتاد کلی هم زمین خورد..خودت کمکش کن.ولی نگران نباش اصلا..من برادر زاده هام یکیش یک سال و چهار ماهگی  راه رفت یکیش یازده ماهگی .بچه ها متفاوتن.براش انگیزه پیدا کن

خوشحالی یعنی ....

ببین خودت کمکمش کن . مدام دستشو بگیر و باهاش تاتی کن .  تشویقش کن دو سه قدم راه بره . 

من اینقدر دست پسرمو گرفتم و باهاش راه رفتم تا همون ۱۴ ماهگی راه افتاد. وگرنه تنبل بود

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
شما دکتر نبردیش 

نه عزیزم، فقط پیش دکتر خودش هر ماه می‌بردم واسه کنترل، چون دخترم بهداشت پرونده نداشت از اول من همیشه میبردمش پیش دکتر خودش، اونم می‌گفت نگران نباش طبیعیه منم هیچ دکتری نبردمش

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....
خودش به تنهایی بلند میشه؟؟ اگه بلند میشه که به یه هفته نمیکشه راه میره

نه دسنشو به مبل در کابینت میگیره بلند میشه تنهای تنها هنوز بلد نیست

پسر منم تا یک سال و چهار ماهگی راه نرفت..اشکال نداره اصلا نگران نباش..دادشم یک سال و شش ماهگی راه رف ...

آهان ممنون عزیزم خدا خیرت بده 

نمیخواد دکتر ببری..دکترا بیشترشون ففط از رو مدرک و درس حرف میزنن..تجربه مهمه.منم دکتر میگفت  پسرت از لحاظ بدنی عقبه و ببر ام ار ای و اشعه بنداز روش..من گفتم عمرا نمیبرم.الانم یه سره ماشالا میدوه و خیلی باهوشه.بعضی دکترا بی سوادن بخدا

خوشحالی یعنی ....

پس باید بیشتر باهاش تمرین کنم ، فک کنم خودم کم کاری کردم ، ممنونم از پاسخ همتون خدا خیرتون بده

2706