2733
2739

هنوزم تو شوکم شوهرم بدون هیچ ترس و تردیدی دستشو گذاشت رو قرآن و قسم دروغ خورد که منو کتک نزده طلبکاربود میگف تو بابرنامه اومدی توزندگیم تاپولامو بدزدی آبرومو ببری حالا کاش پولدارباشه دلم نسوزه تو محله مون آبروریزی کرد میگه وا مگه شما آبروهم دارین 

وااا جلل  الخالق

یعنی خودت نمی دونی کی  زدت  

خودش نمی دونه پولدار نیست 

گیج شدماااا😥😥😥

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با خودت تكرار كن صدبار و صدبار  كه : اين نيز ميگذرد...

میگذره ولی لامصب پدردرمیاره تابگذره من که بخاطر غم وغصه ای که داشتم ۱۰کیلولاغرشدم ابروهام ریخت....چی بهم گذست تاگذشت😢😢😔😔

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

قاضی براش تو برگه نوشت که بگو من فلان تاریخ اسم منم نوشته بود نه روز نه شب کتک نزدم والله بالله تالله اینارم گف باقاطعیت آخه قاضی محترم خوب اینطوری که اون پررو تر و نترس تر میشه و راحت زنشو کتک میزنه و بعدش قسم 

2738

اونی که این قانونو گذاشته نمیگه کسی که زنشو کتک میزنه یا هر خلاف دیگه، از قران اگه میترسید که این کارا رو نمیکرد

به مرحله ایی از عزت نفس رسیدم که اگه کسی تو دو صفحه اول قطره چکونی تایپ کنه.یا خوب توضیح نده تاپیکو ترک کنم.هرچقدم عنوانش یا دو سه خط اولش جنجالی باشه😎😎😎😎😎

خدا به دادش برسه

سر یه تصادف کارم به دادگاه کشیده شد قاضی ازم خواست دستمو بذارم روی قرآن،خیلی مقاومت کردم که اینکارو انجام ندم ولی مجبورم کرد

ولی همه چی و خیلی خلاصه توضیح دادم و سر و ته سوالاشو با بله یا نه هم آوردم.

۱۰۰٪مقصرم شناخته شدم ولی قسم دروغ خدا رو شکر نخوردم که از این بابت خیالم آسودس

ولی طرف مقابلم با اینکه پیرمرد بود با خودش ۲تا شاهد آورد و اونا هم دستشون روی قرآن گذاشتن،در حالیکه موقع تصادفمون اونا اونجا نبودن که بخوان شهادتم بدن

2706