2733
2739

اگ پول برام مهم نباشه قطعا جواهر . ولی وقتی مهمه طلا بدون نگین و جواهر . والا از هر کی میپرسم میگن قیمت جواهر نصف میشه منم ریسک نمیکنم

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من جواهر

به نظدم صرفه اقتصادیش بیشتره

شوهرم برعکس میگه

طلا فروشا همه میگن وقت فروش جواهر فقط ۱۰درصد سود کم میکنن و سنگ و همه چی رو به قبمت روز میخرن و مزد ساخت اصلا کم نمیکنن

ولی برای طلا هم سود فروشنده کسر میشه هم دستمزد ساخت که الان دیگه کمتر از گرمی ۵۰ نداریم برای مدال و گردنبند

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙
2731
اگ پول برام مهم نباشه قطعا جواهر . ولی وقتی مهمه طلا بدون نگین و جواهر . والا از هر کی میپرسم میگن ق ...

ن جواهرو با فاکتور ببری همونجا ک خریدی فقط ۱۰ درصد کم میکنه و سنگاش به قیمت روز حساب میشن

مزد ساختم کم نمیکنه

من جواهر به نظدم صرفه اقتصادیش بیشتره شوهرم برعکس میگه طلا فروشا همه میگن وقت فروش جواهر فق ...

اتفاقا طلایی که اجرتش کم باشه مخصوصا بدون نگین ، موقع فروش کمترین ضرر رو داره ، مثلا النگو طرح آینه فک کنم بدون اجرت یا اجرت خیلی ناچیز داره 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
ن جواهرو با فاکتور ببری همونجا ک خریدی فقط ۱۰ درصد کم میکنه و سنگاش به قیمت روز حساب میشن مزد ساختم ...

اين حرفو جايى كه ازش حلقه خريدم بهم گفت آقاهه. ولى ظاهرا هرچى بگذره، مثلا ٢ سال بعد، ١٠درصد ميشه ٢٠ درصد

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
2740
من جواهر به نظدم صرفه اقتصادیش بیشتره شوهرم برعکس میگه طلا فروشا همه میگن وقت فروش جواهر فق ...

طلا فروشا دروغ میگن من سرویس برلیانم فروختم مفت برداشتن

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
اتفاقا طلایی که اجرتش کم باشه مخصوصا بدون نگین ، موقع فروش کمترین ضرر رو داره ، مثلا النگو طرح آینه ...

احه دیگه طلای کم اجرت نیست

همه بالا ۵۰

احه دیگه طلای کم اجرت نیست همه بالا ۵۰

شما جالبه قاطع صحبت میکنی انگار خیلی تو جریانی!! نه عزیزم اینطوری نیست 😊

ما خودمون طلای کم اجرت یا بی اجرت میفروشیم ، بابام و داداشم طلافروشن

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
شما جالبه قاطع صحبت میکنی انگار خیلی تو جریانی!! نه عزیزم اینطوری نیست 😊 ما خودمون طلای کم اجرت یا ...

عزیزم کجا هستین شما و چه دلیلی داره گارد بگیرین؟

قاطع صحبت میکنم چون نرخی ک همه طلا فروشا میدن اینه

اونا ک نمیان قیمت واقعی و تمام شده دستمزد رو بگن

بعدم من دارم از قیمت دستمزد جواهر میگم نه طلا