2737
2734
عنوان

با شوهر زورگو و عصبی چه طور باید رفتار کرد تا مطیع بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7759 بازدید | 32 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چرا زورگو رو گوزو خواندم😑

😑😑

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
2731

از منم زورگو فکر میکنه حرفش درسته درسته همه اشتباه میکنن خرن خر بهش بگو باشه تو راست میگی جوابشم نده چون فقط اعصابت داغون میشه اونا هیجیشون نمیشه مامانت حرف زد بگو برو بخودش بگو 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
سکوت و صبر و سیاست

الان ۸ساله آخه  اخلاقش یه جوریه سکوت کنم قشنگ سوارم میشه...من قاطی میکنم بیشتر حساب میبره

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
2738
عزیزم بهترین راه بیخیالی هست منم شرایط مشابه و خیلی خیلی بدتر از شمارو دارم وقتی مادرم گله میکنه میگ ...

اخه چه جوری میشه بیخیال بود؟؟؟؟

ای خدا مث مامانه منه 

کاش یه دارویی‌ بود به هردو میدادم از این رو به اون رو میشد

بارداری اولته عزیزم؟

بله...تا میام خوشحال باشم سریع یه چیزی پیش میاد

[QUOTE=79240956]پس قلقش دستت اومده بعضی مردا با سکوت بدتر پررو میشند[/

من دقیقا درک می کنم چی میگی. چون خودم در وضعیت مشابه قرار گرفتم. البته بیشترش هم به خاطر عصبانیت و زودجوشی مادرمه والا به دامادش خیلی علاقه داره. من به همسرم گفتم مادر من همینه من هم نمی تونم عوضش کنم. تو هم باید همین طوری قبولش کنی! البته هفته ای یک بار هم بیشتر همو نمی بینیمِ

2706