2737
2739
عنوان

خون به پا كنم يا زوده؟

479 بازدید | 24 پست

😒😒

صبح نامزدم بهم پيام داده كه امتحانمو تموم كردم ميرم با استاد حرف بزنم بيام يه چيزيو تعريف كنم گفتم چيو گفت برام پاپوش دوختن باز و اينا 

بعدم كه كار  داشت منم گفتم حتما مشغوله كاره يادش رفته بعد اس دادم كجايى گفت تولد دوستمه الان رسيدم 😒😒😒😒 منم براش طومار نوشتم كه از صبح استرس دارم كه چى شده نگرانم و دلم هزار راه رفته و بعد تويى كه الان حداقل وقتت ازاده يه ده دقيقه برام وقت نزاشتى 

خيلى پسر خوبيه و من اطميان دارم بهش 

اما از كارش لجم گرفته چه واكنشى داشته باشم؟ 

من اينقد نگران بودم كه خون دماغ شده بودم 

اها اينم بگم يه ساعت قبل تولد رفتن بهم گفت كه قراره برم اما من جدى نگرفته بودم

خون به پا کردی دیگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب یادش رفته شما ناراحت نشو ولی کاری کن اون دیگه یادش نره😈😈😈

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

مردا همینجور خونسردن

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2738

به تجربه بهت میگم.خون به پا نکن.همینجوری که واسه ما تعریف کردی با پیازداغ زیااادتر واسه خودش تعریف کن.خیلی هم مظلومانه.بهت قول میدم عذاب وجدان میگیره دیگه تکرار نمیکنه این کارو.ولی اگه با دعوا و دلخوری بگی به احتمال خیلی زیاد تکرار میشه

2706