2733
2734
عنوان

رها ؟ رها عزیزم ؟ رها جان کجایی؟

1298 بازدید | 33 پست

چیزی نیست گوگوشه داره رها اعتمادی رو صدا میزنه! 😅

تا امروز فکر میکردم رها فقط اسم دختره😲😲

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

چه با نمك😕

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چاخان بابا

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2738

ببینید من میگم شایعست

ولی اگه حقیقت هم داشته باشه من موافقم.✌

چونکه انقدر ازدواج پیرمردا با دختر بچه ها رو دیدیم برامون عادی شده.

ولی کاش این حقیقت داشته باشه همه بفهمن یه زن هم میتونه با یه مرد از خودش کوچیکتر ازدواج کنه.

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
ببینید من میگم شایعست ولی اگه حقیقت هم داشته باشه من موافقم.✌ چونکه انقدر ازدواج پیرمردا با دختر ب ...

این موردم خیلی کم نیست

زیاد پیش اومد و من دیدم

به نظرم هیچکدومش خوب نیست

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
ببینید من میگم شایعست ولی اگه حقیقت هم داشته باشه من موافقم.✌ چونکه انقدر ازدواج پیرمردا با دختر ب ...

۷۰ سالشه گوگوش.

من که اصلا تو کتم نمیره گوگوش تو این سن بازهم ازدواج کنه. پسرش از این رها بزرگتره.

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

ولی من اصلا حاضر نبودم با کوچیکتر از خودم ازدواج کنم.به نظرم ازدواج با یه مردی که بیست سال ازت بزرگتره قابل تحملتر از مردیه که بیست سال ازت کوچیکتره.جفتش بده ها ولی باز اولی قابل تحملتره

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)