2733
2739

سلام خانم ها همسرتون کدوم کشور رفته؟چقدر طول کشید اقامت بگیره و بتونه شمارو ببره؟چه مشکلاتی دارین؟

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

بله بفرمایید الکی مثلا شوهر من خارج از کشوره😎😎🙊

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله بفرمایید الکی مثلا شوهر من خارج از کشوره😎😎🙊

یعنی کسی نیست؟

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2731
برا من ٨ سال طول كشيد بستگي به شرايط داره

وای چقدر طولانی،کدوم کشور؟

برا من ٨ سال طول كشيد بستگي به شرايط داره

سخت بود بچه هم داشتی؟تنها چه کار میکردی؟

امريكا

آره اونجا خیلی سخته خواهر شوهرم هم اونجاست

2738

قرار بود يكساله درست بشه شرايط تغيير كرد و همه چي به هم خورد نميشد گفت كي درست ميشه هيچ برنامه ريزي نميشد كرد نه ميتونستم درس بخونم نه كار ديگه  چون هي ميگفتن تا اخر سال درست ميشه يهو چشم گردوندم ٨ سال شد عقلي كردم بعد دو سال رفتم سر كار  حداقل يخورده مستقل شدم و سرم گرم شد

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

نه چند روز بعد عقد رفت  نداشتن بچه هم خوبه هم بد

خوبيش اينه كه نگران بالا رفن سنت نيستي و ميدوني بچه رو داري بلاخره 

بده بخاطر اينكه بچه دست و پات رو ميبنده

قرار بود يكساله درست بشه شرايط تغيير كرد و همه چي به هم خورد نميشد گفت كي درست ميشه هيچ برنامه ريزي ...

من میگم بهش انگلیس زودتر اقامت میده بره وکیل بگیره اونجا بهتره من 2تا بچه دارم ممکنه 2سال ببره؟

نه چند روز بعد عقد رفت  نداشتن بچه هم خوبه هم بد خوبيش اينه كه نگران بالا رفن سنت نيستي و ميدو ...

دقیقا با بچه اصلا ویزا نمیدن دو بار همه اقدام کردیم نشد دیگه خانوادگی و نا امید شدم گفتم حداقل اون بره که زمان و از دست ندیم

مشكل اصلي من پول بود خونواده شوهر انتظار داشتن پدرم هزينه ها رو بده  كه انتظار بيخودي بود من كلي بابت ترجمه مدارك و كاراي اداري بايد خرج ميكردم نميشد از بابام انتظار داشته باشمشوهرم  دوست نداشت از بابام بگيرم چون ميدونست كه زمان ميبره و بلاخره به حرف ميان

كلي از همه حرف ميخوردم كل فاميل اشنا همسايه هر كسي كه فكرشرو بكنيد خيليها ميگفتن جدا و خيليا ميومدن خواستگاري خيلي ها فكر ميكردن جدا شدم و الكي دارم ابروداري ميكنم

مشكل اصلي من پول بود خونواده شوهر انتظار داشتن پدرم هزينه ها رو بده  كه انتظار بيخودي بود من كل ...

ای بابا برای منم چون شدیدا بهش وابسته ایم سخت میگذره ولی مشکل مالی ندارم ولی میدونم خیلی اذیت میشیم اما هر چقدر فکر میکنم ارزش داره اصلا دوست ندارم بچه هام اینجا بزرگ بشن

2706