2733
2734
عنوان

خاطره های خوب زندگیتون چیا هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1975 بازدید | 67 پست

خاطرات دانشگاه با دوستام بیرون می رفتیم وقتی همسرم که اون موقع دوست بودیم دیدنم می اومد بچه ها میگفتن بگو برامون ذرت مکزیکی بخره اونم دوتا بزرگ میخرید با پیتزا میبردم شب خوابگاه می خوردیم 

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار میکردین اون تو؟😁

خوش میگذروندیم🤣 خل بازی گاهی وقتا هم دوس پسرامونو یواشکی میوردیم دور هم بگو بخندو مسخره بازی

اپیلاسیون میکردیم🤣مزاحم تلفنی مردم میشدیم

لواشک میخوردیم آرایش میکردیم،گاهی هم کتک کاری میکردیم🤣

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند

روز دنیا اومدن دخملم. وقتی دادن بغلم های های گریه کردم. ماماها بالا سرم میگفتند تا حالا که درد داشتی گریه نکردی حالا . دلم پر بود از دست همسرم. اونجا تلافی کردم. یعنی اشک شوق و اشک ناراحتیم از دست شوهرم قاطی شده بود.سبک شدم بعدش. 

2728

اولین مسافرتمون، خیلی خیلی خوش گذشت رفتیم شمال هنوز رودرواسی داشت هرجا من دوست داشتم رفتیم 😊😋الان میریم اولش یکم غر میزنه مگه چی داره بعد دبش نمیاد می بره😃 دوره مجردیمم خیلی با دوستام میرفتیم کوه و سفر که دیگه تعطیل شد هعییی

2740
چیکار میکردین اون تو؟😁

تازه داداش خلم یه پیکان آبی داشت اونو شبا ساعت ۱۰میداد به ما میرفتیم با دخترا تو خیابونا سربه سر مردم میزاشتیم تا ۱خل بازی 🤣

پس حسابی خوش بودین🤣

وای خیلی خوب بود،مادر دوستم یه دبه خیارشور انداخته بود گذاشته بود تو زیرزمین همشو خوردیم وقتی فهمید دو روز فحشمون میداد🤣

2706