2737
2739
عنوان

عروس مو مشکی دوس دارین یا رنگی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10959 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فکر میکنم که موهای قهوه ای ،ترجیحا تیره، برای عروس بهتره هم اینکه همیشه روی بورسه و مدش نمیره(مثلا یه مدت عروسا همه بلوند بودن) هم اینکه شنیونو بهتر از مشکی نشون میده هم سنو بالا نمیبره ، موی مشکی هم خوبه 😊

باز به سلیقه خودت افتاده

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊
2738

مشکی من البته گفتم یه رنگی بزار که فقط موهام یکم براق بشه ولی روشن نشه راضی بودم  توی نور سایه روشن خرمایی میشد

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

ببین بعضیا مشکی هستن

ارایش خلیجیه .عربیه نمیدونم چیه😂 اونکارو میکنن خوشگل میشن

اما اگر میخای ارایش لایت داشته باشی.رنگ کن موهاتو

تا با ارایش ساده هم زیبا باشی و تغییر کنی

من رنگ کردم چون برای عقدم مشکی بود همه تو ارایشگاه محو موهام شده بودن همه بهم میگفتم چقدر قشنگ شده هم ارایشت هم موهات ولی به عروسای دیگه نگاهم نمیکردن

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂
شینیون با موی مشکی مشخص نیست

عروس که الان شنیونی نداره به اون صورت 

منظورم اینه مدل دار و اینا برا عروس نمیزنن دیگه

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄