2733
2739

سلام دوس جونيا منو كه ميشناسيد ديه با يكي سه ساله دوستم هردومون 21سالمونه جمعه بار دومه ميان خواستگاري و ميان حرف بزنن اما شرايطو كه خانوادم گذاشتنو درست نكردن بعد اول كه آيا ما خودمون شيريني بخريم بذاريم خوبه يا نه؟دوم اونا اگ شيريني آوردن بازش كنيم اونجا تعارف كنيم بهشون يا نه اگ فعلا خبر از نامزدي نيس باز نكنيم؟كلا ميشه بگيد چيا تو خواستگاري انجام ميدن چيارو نبايد انجام بدن دو طرف؟نخنديد خب نميدونم ميخوام همه چي خوب پيش بره مرسي😂❤️😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شیرینیو که خودتونم باید بخرید حتما

والا ما مهمون عادی هم که بیاد اگه شیرینی بیارن مال اونارو هم میچینیم تو ظرف میاریم. نمیدونم مال خواستگاری فرق داره یا نه

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

شیرینی شما بخرید اما تر نخرید اون ها میارن برای خودتنم تعارف کنید اونا هم اوردن در اتمام حرف های گل گلاب تون😊 تعارف کنید برای ختم جلسه توام ساکت و خانم بشین و یک لبلس  شیک و روشن بپوش تا ازت سولل نکردن حرف نزن چای هم خودت ببر دیگه هیچ کدومو تو پذیرایی نکن فقط چای بده و بشین

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

خودمونم شیرینی خریده بودیم بار اول شکلات اورده بود ک باز نکردیم ...

بار دوم شیرینی اورده بودن ک وقتی ب نتیجه رسیدیم و اوکی شد گفتن بیار شیرینی رو ک اوردم ...شیرینی ک دوماد میاره بعده جواب بله میخورن ...

ما اگه اوکی نشه هم شیرینی هم گل و شکلاتو پس میدیم 

2706