2733
2734

عزیزم نمی خوام نگرانت کنم ولی خیره شدن های مداوم و کوتاه مدت ممکنه نشونه ی صرع آبسنس باشه و پیش زمینه تشنج های طولانی تر‌ 

حتما خیلی زود ببرش دکتر مغز و اعصاب. 

انشالا که هیچی نباشه و سلامت و سرزنده ۱۲۰ سال عمر کنه زیر سایه تو و پدرش... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم نمی خوام نگرانت کنم ولی خیره شدن های مداوم و کوتاه مدت ممکنه نشونه ی صرع آبسنس باشه و پیش زمین ...

بله ولی این صرع ابسنس خیلی شبیه به صرع پارشیال 

من فکر میکردم پسرم وقتی خیره میشه تشنج ابسنس داره اما با دکترهاش که صحبت کردم همشون گفتن صرع پارشیال 

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
انشالله ولی دو سری قبل که تشنج شد سرما خورد بدنش عفونت داشت به خاطر تب بالا تشنج شد البته خیلی شدید ...

یعنی سه بار تا حالا تشنج شده موقع تب؟ 

هیچ دارو ضد تشنجی ندادن بهش؟

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
علت چیه عزیزم سرع؟ آیا خوب میشن؟ الان حمله پسرت چطوریه

وقتی تشنج بالای یکبار و دلیل مشخص نداشتن باشه میشه صرع 

پسر من اوایل فقط خیره میشد 

ولی الان لب بالاشهر یک کوچولو تیک میزنه 

یک کم بی حال میشه

داروها خورده بهتر شده ولی حملاتش هست هنوز 

والا اکثرا با دارو کنترل میشن ولی یکسری صرع مقاوم به درمان دارن 

پسر من تا الان ۴ مدل دارو تا بالاترین دوز داره میخوره و هنوز حمله رو داره 

تا ببینیم خدا چی میخواد 

من جنوب کشورم یه منطقه محروم که واسه کار همسرم اومدیم و دو ماه دیگه خدا بخواد برگشتیم شهرمان.امروز نوبت مغز و اعصاب گرفتم میبرم بدم شهرمان هم قشنگ میبرم دکتر پیگیر میشم.

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون
بله ولی این صرع ابسنس خیلی شبیه به صرع پارشیال  من فکر میکردم پسرم وقتی خیره میشه تشنج ابسنس د ...

عزیزم منم پزشک نیستم. طبق چیزی که توی نزدیکان دیدم گفتم. انشالا خدا همه رو کمک کنه و کسی درگیر بیماری نشه...