2737
2734
پسر منم صبح از خواب پا میشه حمله اش بیشتره  حالت خیرگی هم داره؟  پلک زدن های تند تند دار ...

الان پسرم بیداره نمیتونم زیاد حرف بزنم اگر اشکال نداره بعدا سوالاتم جواب بدین .

انشاالله پسر گلت شفا بگیره

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من ۴ ماه شروع شده  تحت درمان  متاسفانه چند مدل دارو میخوره  هنوز به داروهاش جو ...

انشاالله هرچه زودتر خوب خوب بشه.دراثر چی این اتفاق افتاد؟البته ببخشید فضولی نباشه اگر دوست داشتین جواب بدبن

لطف حق شامل شده بر حال ما...
پسر منم صبح از خواب پا میشه حمله اش بیشتره  حالت خیرگی هم داره؟  پلک زدن های تند تند دار ...

اره پلک میزنه پشت هم

صبحا از خواب بیدار میشه بیشتر میبینم خیره و به سمت بالا می ره مردمک

2728
الان پسرم بیداره نمیتونم زیاد حرف بزنم اگر اشکال نداره بعدا سوالاتم جواب بدین . انشاالله پسر گلت شف ...

حتما 

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
انشاالله هرچه زودتر خوب خوب بشه.دراثر چی این اتفاق افتاد؟البته ببخشید فضولی نباشه اگر دوست داشتین جو ...

عزیزم وقتی تشنج هیچ علتی نداشته باشه و ام آر آی و .... سالم باشه میشه صرع 

پسر منم گفتن مبتلا به صرع هست و از اونا بدتر اینه که تو این ۴ ماه داروهاش نمیتونن تشنج کنترل کنن 

فقط امیدوارم صرع مقاوم به درمان نباشه 😭

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش
2738
عزیز اولین بار که تشنج ۴ یا ۵ دقیقه ای داشت نوار و ام ار ای سالم بود 

پسر من قبلش هیچ تشنجی نداشت

شاید دلیلش باشه شاید هم نه 

بردی دکتر حتما اصرار کن نوار بگیره که خیالت راحت باشه 

ایشالا تو نوارش پالس تشنج نباشه

عزیز اولین بار که تشنج ۴ یا ۵ دقیقه ای داشت نوار و ام ار ای سالم بود 

تشنجش چجوری بود که طول کشید؟

عزیزم وقتی تشنج هیچ علتی نداشته باشه و ام آر آی و .... سالم باشه میشه صرع  پسر منم گفتن مبتلا ...

الهی عزیزدلم از ته دلم واسش دعا میکنم خدا هرچه زودتر شفاش بده به حق پنج تن

لطف حق شامل شده بر حال ما...
پسر من قبلش هیچ تشنجی نداشت شاید دلیلش باشه شاید هم نه  بردی دکتر حتما اصرار کن نوار بگیره که ...

انشالله

ولی دو سری قبل که تشنج شد سرما خورد بدنش عفونت داشت به خاطر تب بالا تشنج شد البته خیلی شدید مثل بار اول نه.

2706