2737
2734
عنوان

شربت راسیپ

401 بازدید | 11 پست

برا اشتهای پسر۱۶ماهم تجویز،کرده دکتر 

کسی تجربه ای درموردش داره؟

میدونم خواب اوره خیلی دودل شدم ک بهش بدم یا نه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ب پسرمنم تو‌همین سن دکترش داد من فقط شب اندازه دو سی سی بهش میدادم خیلی خواب اوربود گیجه گیج میشد بچم روزا کلن گیج بود ی مدت دادم دیدم اشتهاشم تغییری نکرد دیگه ندادم بهش

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که میدم به بچم ولی هردوسه ماه یکباراستراحت میدم.ولی برامن0بچم کوچیک بودشدیدن عصبی وخابالودمیشدولی ...

دیشب ک دادم فقط زود خوابید و سنگین بازم برا شیر بیدار میشد صبحم ک بیدار شد مثل هر روز انرژی داشت بازم دودلم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731
دیشب ک دادم فقط زود خوابید و سنگین بازم برا شیر بیدار میشد صبحم ک بیدار شد مثل هر روز انرژی داشت باز ...

اگر. بی اشتهابودنش زیاداذیتت نمیکنه بزار بزرگتربشه.حداقل دوسالش بشه

اگر. بی اشتهابودنش زیاداذیتت نمیکنه بزار بزرگتربشه.حداقل دوسالش بشه

هم کم اشتها شده هم ۴سانت کبود قدی داره ک شربت کلسیم داد برا همین میخوام همشو بدم فروگلوبینم بجای ویتان داد

پسر من هم سن پسرتونه. من بدون تجويز براش شربت زينگامان گرفتم كاملا گياهيه سيپروهپتادينم نداره. اشتهاي پسرما خيلي خوب كرد من خيلي راضيم البته بعد از دو سه روز اثرشا ميبينيد. ولي حداقل گياهيه پروانه بهداشتي هم داره از غذا و دارو.ميشه قد و وزن پسرتونا بگيد لطفا.

پسر من هم سن پسرتونه. من بدون تجويز براش شربت زينگامان گرفتم كاملا گياهيه سيپروهپتادينم نداره. اشتها ...

۱۰کیلو۷۸

2738

[QUOTE=79182994]۱۰کیلو۷۸[/QUOTE]

وزنش از پسر من بيشتره . پسر من ٩/٨٠٠ . قد خودتون و هميرتون چقدره؟ مولتي ويتامين زيتوكيد ميدم زينك داره براي قد خوبه. البته همه را با دكتر مشورت كن ولي براي اشتها زينگامان اول امتحان كن اگر جواب نداد راسيپ بده. منم شنيدم راسيپ خيلي خوب نيس

[QUOTE= 79182994 ]۱۰کیلو۷۸[/QUOTE] وزنش از پسر من بيشتره . پسر من ٩/٨٠٠ . قد خودتون و هميرتون چقدره ...

من۱۶۰همسرم۱۷۵

ویتان زینک داره از ۷ماهگی مکملش همینه

من۱۶۰همسرم۱۷۵ ویتان زینک داره از ۷ماهگی مکملش همینه

خوب خوبه پس نگران نباش. شير خودت را ميخوره؟؟ من شيرا ازش گرفتم حالا هيچ نوع شيري حاضر نيست بخوره. نه خشك نه پاستوريزه نه طعم دار 😒😒

خوب خوبه پس نگران نباش. شير خودت را ميخوره؟؟ من شيرا ازش گرفتم حالا هيچ نوع شيري حاضر نيست بخوره. نه ...

از سه ماهگی شیرخشک میخوره