2737
2739
سلام
ممنون از اینکه اومدین
من فردا مهمون دارمــــــ
برای غذا زرشک پلو با مرغ و ماهی درس میکنـــــــم اگه وقت کنم با شوید پلو.
برای دسر و پیش غذا میشه نظر بدین.....؟؟؟؟؟؟؟
مهمونام 4 نفرن و خیلی امروزی و شیکن میخوام شیک باشه ولی جز چند تا غذا چیزی بلد نیستمممممم
خواهشا چیزای آسونی که تا حالا درس کردین و خیلی ام خوشمزه اس یاد بدین ممنون میشـــــــم
کیکم میخوام بپزم و همینطور ژله.....ژله چه مدلیش خوب میشه؟رنگین کمان خوبه؟ صحفه 8 فکر کنم عکس گذاشتمممممممممممممممممممممممممممممممم
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گیتا آره بادمجونم دارم تو خونه یه راه خوشمزه بهم بگو
برای خوشمزه تر شدن ماهی و مرغ چیکار کنم؟نکته هاشو بگین
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
2740
برای میوه ها چی نظری ندارین؟؟؟؟؟کیوی و پرتقال و سیب و موزه......چطوری تزیینش کنم؟میخوام تک باشه
کیکم میخوام کاکائویی درست کنمممممم چیکار کنم کیکم به قالب نچسبه؟؟؟؟؟؟
ماتار سوپ جو خوشمزه میشه؟؟؟؟؟ دسر پاناکوتا خوشمزه اس یا تیرامیسو؟؟؟؟؟میخوام موادلازمشم دسترس باشه برام ....فقط فردا صب و وقت دارممممم
سولماز روغنم میمالم نمیشه
پان اسپانیا؟؟؟؟؟گیتا میگه باید 24 ساعت بمونه تا جا بیفته...
یه دستورالعمل خوشمزه ای که خودت درس میکنی میشه بگی؟