2733
2734
عنوان

از حرف مردم میترسم

776 بازدید | 56 پست

راستش من 22سالمه و مادر ندارم 

برادرام هم ازدواج کردن ..حساب دار بودم ک کلا شرکتشون برچیده شد و بیکار شدم دوست ندارم دستم جلوی کسی دراز باشه  هرچند ک برادرم همیشه کمکم میکنه ..

حالا چند روزیه ک یک خانواده پولدار ک چ عرض کنم مولتی میلیاردر از من درخواست کردن ک در منزلشون کار کنم  یعنی اشپزی و تمیز کردن و ...

و واقعا باشخصیت هستن خانوم و اقای مسن ک دکتر هستن و تا شب خونه نمیان ..روزی 130بهم میدن یک اتاق شیک هم در اختیارم گذاشتن 

کلی لباس های خارجی و مارک خانومه بهم داد 

غذا و میوه خوب میخورم خونشون 

در کل بگم خیلی بهم احترام میزارن 

حالا من نگران حرف اطرافیان هستم ک بگن کلفت خونه مردم شده و فلان ...

چکار کنم؟ب کارم ادامه بدم؟

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ادامه بده عزيزم ب حرف مردم توجه نكن اين مردم پشت سر پيغمبرزاده هم حرف ميزنن

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

حرف مردمو بیخیال

هرکاری کنی حرف درمیارن

مهم اینه خودت حست چیه

وقتی اینقد شرایطت خوبه ادامه بده

اینقدم مهربونن

چه ایرادی داره

کار میکنی دیگه 

خیلیم خوبه که تو این سن مستقلی 

Instagram📷me_in_netherlands 

همین مردمی که نگران حرفشون هستی وقتی پول نداری نمیشناسنت و یه قرون هم کف دستت نمیذارن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2738

کار عار نیس گدایی ک نمیکنی 

کار میکنی دستت جلو کسی نباشه 

ب حرف مردم‌توجه نکن

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بنظرم ادامه بده به اطرافيانم چيزي نگو بگو مثلا ميري به بچشون درس ياد ميدي معلم خصوصي شدي يا اينكه پرستار بچشون هستي

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي مارا به وجد مياوردند

نه عزیزم راحت باش مامان منم همیشه کمکی داشت ولی هیچ زمان اسم ...وسط نبود

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706