2737
2734
عنوان

خصوصیات یه شوهر بی شعور ازنظر شما چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 49 پست
هر کی مثل شوهر من باشه خیلی بیشعوره

چطوره مگه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک جدیدتو قفل کرده بودی دلم خواست بگم.شوهر منم خیلی از اینایی که گفتینو داره.مثلا حموم رفتنی آروم بحرف نشنون و تو خونه بلند حرف نزن صدامونو میشنون و یا یه غریبه میاد من تو اتاق بمونم یا اتفایی مثله همون تاکسی که شما گفتین..ولی دوربین گوشی رو دیگه نمیپوشونه.

اما کارهاش هیچوقت به نظرم بد یا متعصبانه نبوده به نظرم معمول بوده تازه با پدرم مقایسه میکنم خیلی آزادی هاش بیشتره 

2728
تاپیک جدیدتو قفل کرده بودی دلم خواست بگم.شوهر منم خیلی از اینایی که گفتینو داره.مثلا حموم رفتنی آروم ...

عزیزم خداروشکر/ روحیات فرق داره/ برای من راحت نیس/ چون اذیتای دیگم زیادکرده

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس