2733
2739
عنوان

خصوصیات یه شوهر بی شعور ازنظر شما چیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 49 پست
بی درک  بی منطق بذله گو و خنک

وای من بذله گویی رو دوسدارم، عاشق این صفت تو مرد ایندم بودم

اما نداره

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بخدا انگاررهمیشه تنهایی

کاش تهران بودی بت سرمیزدم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
عزیزم با تمام‌وجودم درکت میکنم..‌چون دقیقا همینه مال منم.تازه سرکارم باید برم

خوشبحالت کاش منم میرفتم

2728
کاش تهران بودی بت سرمیزدم

ممنونم عزیزم قربونت برم من ⁦❤️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
عزیزم با تمام‌وجودم درکت میکنم..‌چون دقیقا همینه مال منم.تازه سرکارم باید برم

منم شاغلم میامم خونه کلی کار هست دقیقا الان حتی زورم میاد نفس بکشم از درد سینه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738
خدا قوتت بده عزیز دلم...کاش کاری ازم برمی اومد

ممنونم عزیز دلم امشب مادرشوهرم زنگ زد احوال بگیره زدم زیر گریه داره میاد طفلی 😍

ممنونم عزیز دلم امشب مادرشوهرم زنگ زد احوال بگیره زدم زیر گریه داره میاد طفلی 😍

بازم خداروشکررر.

من همونم ندارم...مادرم ندارم...خواهرام تو شهرمن نیستن و...الانم من اشکم دراومد ...

😶

چشمش دنبال زنای دیگه باشه

دست بزن داشته باشه

بد دهن باشه و فحاشی کنه

به بزرگتر از خودش احترام نزاره

از مردایی هم که مجردی میرن مسافرت بدم میاد از نظر من اینم یه نوع بی شعوریه که با زن خودش سفر نمیره

زندگانی به مراد همه کس نتوان کرد...
بازم خداروشکررر. من همونم ندارم...مادرم ندارم...خواهرام تو شهرمن نیستن و...الانم من اشکم دراومد ...

الهی بگردمت منم خواهر ندارم مادرمم طبقه پایینه میدونه مریض شدم به روی خودش نمیاره مادرشوهرم میاد هم خوشحالم هم خجالت زده که تو شهر خودم اینقدر بی کسم اون باید با کلی فاصله بیاد

خدا نکنه عزیزم...میفهممت از عمق جاااانم...

😘⁦❤️⁩🌺

2706