2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چرا از استفاده ابزاری از ایات قرآن خوشم نمیاد

واسه تفعل

واسه استخاره

واسه بستن به بازو یا کمر

قرآن رو باید خوند و درک کرد نه اینکه عین جنبل و جادو اویزون کنیم به در و دیوار

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
2728
نمیدونم چرا از استفاده ابزاری از ایات قرآن خوشم نمیاد واسه تفعل واسه استخاره واسه بستن به بازو یا ...

نه عزیزم به این نمیگن جنبل و جادو این کارو ائمه هم سفارش میکردن پس یه نوع شفا گرفته

خدایا اصلا ازت توقع نداشتم اصلا  

من این ماه بستم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
2738
نمیدونم چرا از استفاده ابزاری از ایات قرآن خوشم نمیاد واسه تفعل واسه استخاره واسه بستن به بازو یا ...

یه چیزی بگم😁😁🤔

فک کنم آثار بیش از حد استخاره زدن مادر شوهرته😁😁

دیگه ت  از استخاره زده شدی😉

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
یه چیزی بگم😁😁🤔 فک کنم آثار بیش از حد استخاره زدن مادر شوهرته😁😁 دیگه ت  از استخاره زده شد ...

خخخخخ

زوایای پنهان وجودیم رو پیدا کردیا

اره. دقیقا

شاید یه دلیلش هم همین باشه

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
بستن ینی چجوری؟میشه توضیح بدین؟

من یه کمربند از اینا که پشم شتره خریدم همیشه میبستم پهلوهام ...رحمو گرم میکنه خوبه بعد ایه ٣٧ و ٣٨ رو خیلی کوچیک نوشتم رو کاغذ بستم لای پارچه دوختم داخل کمربند همیشه باهام بود

خداجونم شکرت😍

عزیزم جنبل جادو نیست خدا قرار داده کلمات قران معجزه میکنه مگه بده ادم کلمات خدا همراهش باشه؟مگه ونیکاد اویزون نمیکنیم تو خونه هامون یا ب گردنمون اینم همونه

2706