2733
2739
عنوان

خورش کرفس کی بلده

200 بازدید | 33 پست

من تاحالا درست نکردم 

ی خورش کرفس عاااااالی بلدین 

سبزی ب جز کرفس نعنا جعفری هم میخواد ؟ 

یه چیزی باشه ک عااالی بشه 😋😋😋

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

نه همون کرفس

فک کنی داری خورش سبزی درس میکنی جای سبزیش کرفس بریز

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
نه همون کرفس فک کنی داری خورش سبزی درس میکنی جای سبزیش کرفس بریز

لوبیا ک نداره 🤔

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لوبیا ک نداره 🤔

بخای میشه ریخت دقیقا مث خورش سبزیی

ولی طععم کررفس میده اساااسییییی

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

پیازداغ کن بعدگوشتو حسابی تفت بده..برگ کرفس وجعفری ونعناروهم بریز وتفت بده بعدآب بریز یکساعت بپذه..بعد یک ساعت کرفس رو ی کوچولو تفت بده بعدبریز داخل گوشت..دوساعت بپذه تا جابیافته

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
لوبیابریز برای لعابش...آب قلم هم بریز.خیلی خوشمزه میشه...بقیه چیزاشم مثل قورمه سبزیه

من با لوبيا خوردم اصلا حس خوبي نداشتم .

حس ميكردم خورش كرفس و قرمهه رو قاطي كرده بودن انگار 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2738

نعنا وجعفری هم میخواد نعنا کمتر جعفری یکم بیشتر بعلاوه خود کرفس به اندازه بند  انگشت خورد کن ولی اول ریشه هاشو دربیار ،برگاشم خورد کن،برگشو با نعنا و جعفری یکم سرخ کن و پیاز سرخ شده و گوشت و اضافه کن و یکم تفت بده،یکمم از سبزی قرمه سبزی بریز  داخلش تفت بده و نمک فلفل و زردچوبه بزن و آب بریز درشو بذار وقتی که دوساعت دیگه زمان لازم داری تا خورشتتو برداری ساقه کرفستو با روغن یه تفت بده و بعد اضافه کن همراه لیمو عمانیهات ،هر وقت لیمو عمانیت خوب پخت خورشتت آمادست،تو خورشت کرفست آب زیاد نریز یکم غلیظ باشه بهتره

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
من درست میکنم طعم بی نظیری داره.

درسته عزيزم سليقه اي هست 

من چون عاشق خام و پخته گرفت هستم فقط طعم خودش رو دوس دارم .

من يه خانم كرمانشاهي پخته بود خوردم ولي خوب دوست نداشتم . 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

مرسی بچه ها 

پس نعنا کمتر جعفری بیشتر برگ کرفس 

وای من عاشق خورش کرفسم ولی سه ساله نخوردم

درسته عزيزم سليقه اي هست  من چون عاشق خام و پخته گرفت هستم فقط طعم خودش رو دوس دارم . من يه خ ...

بعضیا سبزیشم درشت خورد میکنن.من مثل قورمه سبزی خورد میکنم.میزارم توغذاساز یه دست یه دست میشه...من که عااااشقشم..غلیظم درست میکنم تو خوشمزگیش خیلی تاثیرداره.بازمن ترکیب کرفس و قورمه سبزی و دوست نداشتم

2706