2733
2739

من تقریبا دو هفته هست عمل جراحي تخمدان داشتم هر دو تخمدانم رو باز کرده دکتر. همچنین اپاندیس هم داشتم اونم برداشتن میخواستم بپرسم نزدیکی تا کی نداشته باشم بهتره ، و من که عوارض رو نمیدونستم نزدیکی داشتم و الان دو روزه درد شدید دارم . به دکترم هم دسترسی ندارم تا بپرسم. چیکارکنم؟؟؟؟

منم پلی کیستیکم و دکتر گفت عمل تخمدان باید انجام بدم. شما براچی عمل کردین؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
منم پلی کیستیکم و دکتر گفت عمل تخمدان باید انجام بدم. شما براچی عمل کردین؟

عزیزم منم پلی کیستیکم ولی تا الان بالای ۵ تا دکتر رفتم و میگن اصلا نباید عمل کرد خواهشا دست نزنید و دکتر دیگه ای برید ؛تهران هستید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم پلی کیستیکم ولی تا الان بالای ۵ تا دکتر رفتم و میگن اصلا نباید عمل کرد خواهشا دست نزنید و ...

پس چیکا کنیم. منم دکتر گفت عمل ولی میترسم. و الان 3ساله باردار نشدم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2728
عزیزم منم پلی کیستیکم ولی تا الان بالای ۵ تا دکتر رفتم و میگن اصلا نباید عمل کرد خواهشا دست نزنید و ...

اصفهانم

پس چیکا کنیم. منم دکتر گفت عمل ولی میترسم. و الان 3ساله باردار نشدم

منم نازا شده بودم یکی از تخمدانام رو هم از دست دادم چون چهار سال بود دکتر میگفت باید عمل شه 

2738
اره عزیزم 

لاپاراسکوپی برای چه کساییه؟ 

یکی تو اشنامون هست ۱۷سالشه بچه ی شهرستانه اونجا دیدی که زود ازدواج میکنن زودم بچه میارن . بعد دوساله عروسی کرده خونه ی خودشه بچه دار نشده هم پلی کیستیک داره هم تنبلی دکتر بهش گفته باید لاپاراسکوپی بشی چرا بهش اینو گفته