2752
2734
عنوان

تورو خدا حواستون باشه بچه تونو چه مهدکودکی میفرستین.مثل بچه من نشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1460 بازدید | 80 پست

من یبار تو کوچه یه بچه ای که از دخترم بزرگتربود دخترمو زد اونم نه خیلی محکم من چنان زدمش که پخش زمین شد 😎😎تامن باشم کسی حق نداره دست رو بچم بلند کنه 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@نینیدونه    

بیا دوستم شما هم می خواستی بچت ببری مهد

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2731
منم دو سالم بود تو خودم پی پی کردم خدمتکار مهد منو برد حموم زد پشتم هنوز یادمه حتی میدونم حمومشون چه ...

تو باشی دیگه پی پی نکنی   نمیدونستی پی پی چیز بدیه 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

یه بارم ۳ سالم بود اب ریختم رو یه پسره خدمتکار مهد اومد لباسمو عوض کنه محکم زد پشت دستم .یه بارم دهن یکی از دوستام تو مهد چاک خورده بود بخیه بود به مربی گفتم چی شده گفت کار تو هست اینجوریش کردی تا چند شب خوابم نمیبرد خیلی ترسیده بودم 

من یبار تو کوچه یه بچه ای که از دخترم بزرگتربود دخترمو زد اونم نه خیلی محکم من چنان زدمش که پخش زمین ...

چند سالش بود اون دختر بزرگه؟ 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
شاغلي ك گذاشتيش مهد؟

شاغلم تو خونه کار میکنم . ولی پول توش نیست فعلا 

همش دو دل بودم بزارم بچه مو .الان خیلی عذاب وجدان دارم. فردا میخوام زنگ بزنم .بهزیستی بگم .نتیجه شو میگم

من یبار تو کوچه یه بچه ای که از دخترم بزرگتربود دخترمو زد اونم نه خیلی محکم من چنان زدمش که پخش زمین ...

حالا اونم بچه بوده کار شماهم درست نیست

بچه از بچه کتک بخوره طوری نیست ولی اینکه نربی بزنش غیر قابل تحمله

اشتباه کردم .الان عذاب وجدان دارم چرا کاری نکردم. چرا همیشه مظلوم بازی در میارم

وای پس هیچکاری نکردی؟برادر زادم که شیش سالس تومهدخورد زمین داداشم از همشون شکایت کرد یعنی حتی مدیرشون اومد گف غلط کردیم توروخدا ببخشیدمارو اونوقت تو بچه دو ساله رو زدن کاری نکردی؟؟؟

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر

خب مسلما من اینکارم نمیکنم ...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706