2733
2734
عنوان

تورو خدا حواستون باشه بچه تونو چه مهدکودکی میفرستین.مثل بچه من نشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1460 بازدید | 80 پست
واااااا😯😯😯 یعنی رفتاری بدتر و پایین تر از اون بچه کردی ؟؟

باز شروع کردین به قضاوت کردن خانوما 😥😥توضیح دادم که اون پسره کوچیک نبود هشت سالش بود و کار اشتباه رو مادر ا ن کرده که چنین پسر بی ا بی رو ول کرده تو خیابون پس اگه دختر یک ساله مهصوم منو که داش راهشو میرفتو ازپشت زده ..بایدادب بشه یعنی چی که بچس دیگه یادمیگیره بچه هارو نزنه 

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
اخه نمیزاره کار کنم . همش 3 ساعت میخواستم بزارم مهد که کلا پشیمون شدم

من کارمندم بخدا بچم رو تا سه سالگی مهد نفرستادم  مرخصی بدون حقوق گرفتم. سه سالش هم که شد فقط دو روز 6 ساعته  کار گرفتم. بقیه اش پیش خودم بود. 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم. نمی دونستم این جوری بوده. حالا که فکرش رو می کنم درسته کارت خیلی خوب نبوده ولی منم اگر جا ...

منم میخواستم بزنم پشت دستش یا لفظا دعواش کنم ولی تا رومو برگردوندم میخواس فرار کنه و این نامردی بودکه  بزنه و دربره ..پس منم ردم پس کلش اونم میخواس زرنگ بازی دربیاره خورد زمین ..حقش بود اصنم عذاب وجدان ندارم ..

منم میخواستم بزنم پشت دستش یا لفظا دعواش کنم ولی تا رومو برگردوندم میخواس فرار کنه و این نامردی بودک ...

منم یه بار یه بچه با سیخ بزرگ کبابی دنبال بچه کوچیک من گذاشت چندبار با زبون خوش بهش گفتم باز اومد سراغ بچه ام،  دعواش کردم. سیخ رو گرفتم از دستش. باز رفت یه سیخ دیگه برداشت 10 دقیقه بعد اومد دنبال بچه ام گذاشت منم سیخ رو از دستش گرفتم و الکی ترسوندمش دنبالش کردم ردی چمن افتاد زمین. بابا و مامان بی ادب تر از خودش هر چی فحش  بود به من دادن. یه کلمه هم به بچه بی ادبشون نگفتن نکن 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2731
منم یه بار یه بچه با سیخ بزرگ کبابی دنبال بچه کوچیک من گذاشت چندبار با زبون خوش بهش گفتم باز اومد سر ...

پس حق همچین بچه هایی چیه ؟بااون پدر ومادرشون ؟شوهرم گف منم بودم حسابی ادبش میکردم خرس گنده رو ...یبار که اینجوری کتک بخورن پدرمادرشون متوجه اشتباه خورشون میشن 

اشتباه کردم .الان عذاب وجدان دارم چرا کاری نکردم. چرا همیشه مظلوم بازی در میارم

غافل گیرشدی اشکال نداره ولی بچه ادم خط قرمز ادمه

اگه ازمن خوشت نمیاد مهم نیست چون اصلا من جوری رفتار نمیکنم که هرکسی خوشش بیاد